Kampanya Bulucu

Halkbank Paraf Karttan 1 Ay Erteleme Fırsatı

Halkbank paraf kart müşterilerine özel bir kampanya yaptı. Halkbank Kasım ayı içerisinde Paraf kredi kartı ile yapılan alışverişleriniz ya da harcamalarınızı 1 ay süre ile öteliyor. Paraf kasım ayı öteleme kampanyası kapsamında 50 TL üzeri tek çekim alışverişlerinizi faizsiz ve ücretsiz olarak Ocak Ayında ödeyebilirsiniz. Bu kampanyadan yurt içerisindeki tüm bankaların yapılacak POS makineleri üzerinden ödemelerde geçerlidir. Kampanyaya katılmak için alışverişlerinizi gerçekleştirmeden önce “ÖTELE” yazarak cep telefonunuz üzerinden 3404’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu mesajı göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. 50 ile 30.000 TL arası peşin harcamalarda ücretsiz ve faizsiz 1 ay erteleme fırsatı bu kampanyada.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Kasım 15 Kasım tarihleri arasında kampanyaya katılan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında alışveriş yapanlara 1 ay öteleme olmayacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil değildir?

Bussiness kartlar, Halcard ve Parafpara kullanılarak yapılan işlemler ya da iptal iade işlemleri ve avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Kampanya katılımı, SMS Halkbank otomatik sistemine ulaşmasından ve kredi kartı sahiplerine Halkbank tarafından kampanyaya kayıt olduğuna dair teyit mesajı verilmesinden sonra gerçekleştirilir.
  • Bir kredi kart ile kampanyaya katılım yapıldığında katılımcının diğer kredi kartlarıda kampanyaya dahil edilir. Bu kartlar Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlardır.
  • Yasal kanunlar nedeniyle kredi kartlarıyla gerçekleştirlecek telekomünikasyon, direk pazarlama ile ilgili alışverişler, yurt dışı kaynaklı harcamalar ve yemek, yiyecek , alkollü içecek, benzin ya da diğer motorlu taşıt akaryakıtları , makyaj malzemeleri , ofis malzemeleri ile hediye kartları, hediye çeki ve benzeri şekilde somut bir mal ya da hizmeti içermeyen ürünlerde erteleme yapılmaz.
  • Kampanyaya kira, aidat ve eğitim harcamaları kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanyaya yapılandırılmış ödemeler ya da vergi borçları Halk bankası öteleme kampanyası dahilinde değildir.
  • POS’tan makinelerinden kaynaklanan kampanya dışındaki  ya da diğer sebeplerle kampanyadan faydalanamayan müşteriler sonradan banka ile iletişme geçerek erteleme yaptıramaz.
  • Kampanya katılım kısa mesaj olarak bankada kayıtlı cep telefonu numaranızdan gönderilmelidir.
  • kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom operatörleri üzerinden ve ülke sınırları içerisinden gönderilmesi gerekmektedir. Yurt dışından gönderilen mesajlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.