Kampanya Bulucu

Halkbank Acil Nakit İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank’ tan acil nakit kredi imkanı başladı. Acil olarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere özel 25.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor. Bu kredi ile beraber acil nakit ihtiyacı olan müşterilerin yüzleri gülecek. Halkbank kredi faizleri ülkemizdeki en az faiz uygulayan bankaların içerisinde yer alıyor. Halkbankası ihtiyaç kredisinin faiz oranı 1.25’tir. Bununla beraber vade farkı ödeme programındaki süreye bağlı olarak bu oran değişim gösterebilir. Halkbanka’sı müşterilerine en uygun şekilde kredi vermek için çaba gösteren banklar arasındadır. Bu kampanya kapsamında en az 1000 TL ile 25000 TL arasında acil nakit ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu krediye en hızlı şekilde başvurmak için Halkbanka’sı  İnternet şubesi üzerinden ya da Halkbank mobil şube üzerinden yapılabilir. Bununla beraber şubelere giderek de Halkbankası acil nakit ihtiyaç kredisi kolaylıkla alınabilir. Bu yöntemlerin dışında daha kolay bir yöntem ile de bu krediden faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak KREDİ T.C. kimlik numarası, gelir bilgisi ve istenilen kredi tutarını girerek 3452′ ye göndererek kredi başvurusu yapılabilir. Kredi başvurularını 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz saatde gerçekleştirebilirsiniz. Krediye başvurmak için Halkbankası internet şubesine üye olmaya bile gerek yok direk olarak başvuruları Halkbanka’sı resmi sitesi üzerindeki Hızlı kredi butonu üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkün. Kredi onaylandıktan sonra kredinizi Halkbankası Mobil bireysey İnternet üzerinden ya da hesabınızdan direk olarak kullanabilirsiniz. Ücreti tahsis etmek için şubeye gelmenize bile gerek yok.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15 Kasım 2017 tarihi ile başlamıştır. Ve bitiş tarihi henüz kesin olarak bildirilmemiştir.

Kampanya Katılım Koşulları Nedir?

  • Hızlı kredi kapsamında kredi başvurunuz yapıldığı andan itibaren denetime alınacak ve gün içerisinde sonuçlandırılmaya çalışılacaktır.
  • Kredi kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede direk olarak kredi taksitlerinizi vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kredi kullanımı süresi boyunca hayat sigortası yaptırmanız mümkün.
  • Kredi ödeme konusunda ise dilediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz ya da direk olarak tüm borcu kapatabilirsiniz.
  • Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin…
    Bireysel kredilerimiz ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için şubelerimiz veya 444 0 400 Dialog’tan  müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

     

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.