Kampanya Bulucu

Hakkında

Kampanyabulucu.com sitesi; Türkiye’nin güncel kampanya ve indirim haberleri sitesidir.

Amacı; Bütün markaların güncel kampanya, indirim, promosyon ve tekliflerini okuyucuya en kısa yoldan duyurmaktır.

Kampanyabulucu.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı markaların kendi kurumsal sitelerinden alınan bilgilerle oluşturulmuştur. Bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur.

Kampanyabulucu.com; Ülke genelinde bulunan güncel kampanyaların, indirimlerin ve bilimum insanların faydalanabilmesi adına sunulmuş faaliyetlerin ziyaretçiler ile buluşturulmasını sağlamak amacı ile oluşturulmuş bir sitedir.

Sitemiz vasıtası ile çeşitli kampanya haberleri anında sizlere sunulmaktadır. Böylelikle markaların ve firmaların gerçekleştirmiş oldukları fırsatları günlük olarak takip edebilirsiniz.

Kampanyabulucu.com kişiler için çeşitli fırsatları takip edip kullanıcılara sunduğu gibi aynı zamanda önemli bir bilgi deposudur. Kasko dan sigorta işlemlerine; mobilya dan beyaz eşya kampanyalarına kadar pek çok önem arz eden bilgi site ziyaretçilerinin faydalanabilmesi adına takdim edilmiştir. Ayrıca arabalara dair geniş bilgi yelpazesi ve araba kampanyaları da bu sitede bulunmaktadır.

Fırsatlar Ayağınıza Geliyor!

Kampayabulucu.com, tüm firmalara ve markalara ait indirim haberleri ni anında sitede paylaşan bir sisteme sahiptir. Bu sistem ile çeşitli fırsatları ve indirimleri tek tek arayarak zaman kaybetmeden tek bir tık ile bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut tüm kampanyalara güncel bir şekilde erişim olanağı elde edebilirsiniz.

Çekilişler Burada!

Türkiye’de bulunan mevcut firmaların, markaların, kuruluşların ve çeşitli sitelerin düzenlemiş oldukları çekiliş kampanyalarına kampanyabulucu.com’da kolayca ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha fazla çekilişe katılarak kazanma şansınıza artırmış olursunuz.

Kampanyabulucu.com çeşitli marka ve kuruluşlar tarafından düzenlenen çekilişlerin haberlerini sitede duyurduğu gibi aynı zamanda çekiliş sonuçları da sitede yayınlanmaktadır.

Alışveriş İçin Doğru Yer!

Kampanyabulucu.com, insanların daha uygun maliyetlere daha çok şey alabilmesi ve alışverişlerini en verimli şekilde yapabilmesi için mevcut tüm indirimleri ve fırsatları ziyaretçilerine sunmakta ve bütün alışveriş kampanyaları anında sitede yayınlanmaktadır.

Kampanya Ara Bul ile Kampanya Bulmak Çok Kolay!

Kampanyabulucu.com üzerinde bulunan ve özel olarak geliştirilmiş bir sistem olan “kampanya ara bul” ile dilediğiniz indirime kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kategoride, dilediğiniz markayı seçerek arama bölümüne yazacaklarınız doğrultusunda ulaşmayı istediğiniz tüm kampanyalara, indirimlere ve çeşitli fırsatlara ulaşabilirsiniz. Kampanya ara bul butonu, sizlere bir tık kadar uzakta!

Bankalara Dair Her Şey!

Bankalar ve bankaların sunmuş olduğu krediler ile ilgili güncel fırsatlar, kampanyabulucu.com’da ziyaretçilere sunuluyor. Kredi ve kredi kartı hakkında en detaylı bilgilere sahip olmak isteyip, aynı zamanda bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız kampanyabulucu.com’u takip edin.

İletişim, Gsm Kampanyaları!

İletişim, Gsm operatörleri ve internete dair tüm bilgiler ve kampanyalar bu sitede güncel olarak sizlere sunulmaktadır. Türkiye’nin önde gelen iletişim şirketlerinden; Avea, Turkcell ve Vodafone ’a dair tüm güncel kampanyalardan haberdar olun; aynı zamanda TTNET, Superonline, Tivibu, D Smart, Uydunet gibi internet hizmetlerinden indirimli yararlanın. Tüm bunlara ek olarak yine tüm akıllı telefon kampanyaları sitemizde duyurulmaktadır.

Sitemizdeki tüm marka, kampanya, görsel içerik ve logolar sahiplerine aittir. Her türlü soru, sorun, görüş ve eleştirilerinizi [email protected] iletişim adresimizden bizlere iletebilirsiniz.