Hafta Sonu Maximum Karta 40 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Hafta Sonu Maximum Karta 40 TL Maxipuan

Ziraat Bankası, Maximum kredi karına özel olarak 24 ve 27 Ekim tarihleri arasında geçerli olan bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 40 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maxipuanlar 24, 25, 26 ve 27 Ekim tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde kazanabileceksiniz. Belirttiğimiz kampanya süresi içerisinde yapmış olduğunuz 100 TL harcamalarda 10 TL maxipuan verilecek. Her kişi günde en fazla bir defa olmak üzere toplam 4 defa bu maxipuanı alabilir ve toplamda en fazla 40 TL kazanabilir. 100 TL harcadığınız her güne 10 TL kazanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt için başvuru yolu SMS ile yapılacaktır. Kayıt yaptırmak için telefonların mesaj bölümüne büyük harflerle KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazarak 4757’ye göndermelisiniz. Tabi ki bu kayıtı yaptırmak için Ziraat bankası Maximum karta sahip olmanız şart. Ayrıca mesaj göndereceğiniz cep telefonu numarasının Ziraat Bankasının sisteminde kayıtlı olması gerekiyor.

Maximum Kart ile Şahane Haftasonu

Ziraat bankası kredi kartlarına sahip olan kartlardan ek kartlar da yararlanabilecek, fakat Ticari kredi kartları, Genç Bankkart ve Bankkart sahibi olanlar bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Hem yurtiçi, hem de yurt dışında yapılan alışverişlerin tamamı kampanya kapsamında olsa da, akaryakıt sektörü kampanya kapsamı içerisinde değildir. Ziraat Bankası Maximum Kart Hafta sonu kampanyasında kazanmış olduğunuz maxipuanları da 17 Kasım 2014 Tarihine kadar kullanmanız gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.