Kampanya Bulucu

Gülaylar’dan 200 TL Paraf Para

Neredeyse tüm kuyum eşyalarını bünyesinde bulunduran Gülay’lardan Paraf kart ortaklığı ile yeni bir kampanya geldi. Sevgililer Günü’nün gelmesine çok kısa bir süre kala başlatılan bu kampanya kapsamında, 1 Şubat 2018 ile   31 Mart 2018 tarihleri arasında Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri işlemlerde 200 TL Paraf Para verilecektir. Bu kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanlarla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları görmek için, Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları Halkbankası Mobil üzerinden görmeniz mümkün. Kazandığınız Paraf Puanlara bakmak istiyorsanız Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor.Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna Halkbankası yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Halk bankası  yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz. Kampanya kapsamına kazandığınız Paraf Puanlar harcama yapılan karta, harcama yapıldıktan bir gün sonra yüklenecektir. Yükleme işlemi gerçekleştirildiği andan itibaren Paraf Puanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. www.gulaylar.com’dan yapılan işlemler de kampanyaya dahildir. Kampanya dönemi içerisinde başka bir kampanya ile bu kampanya birleştirilemez.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Şubat 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Bununla beraber kampanya 22 ve 24 ayar altın, Happy Gold ürünlerinde geçerli değildir.

Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanlar yalnızca Gülaylar Mağazalarında geçerlidir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 açık müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • HalkBankası A.Ş. kampanyada değişiklik yapma ya da tamamıyla kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Halkbankası A.Ş. tüm hakları saklıdır.
  • Yalnızca Pos üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanlar 1 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılmadığı taktirde geri alınac
  • Bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanabilecektir. Parafly kartlar, ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler de kampanyaya dahil olup business kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • aktır.
  • Kampanya ile bir çok indirimde Gülaylar mağazalarında sizi bekliyor. 1000 TL üzeri alışverişlerinizde Pırtlantalı Kalbimin Sesi Kolye de Gülaylar müşterilerine hediye edilecek.
  • Alınan ürünlerdeki problemlerden Gülaylar sorumludur.
  • Gülaylar kampanyayı durdurma ve kampanya hakkında değişiklik yapma haklarını gizli tutar .
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.