Kampanya Bulucu

Grundig Beyaz Eşyalarda Yedi Yıl Garanti Kampanyası

Beyaz eşyaların en büyük problemlerinden biri kısıtlı süre olan garanti süreleridir. Müşteriler beyaz eşya almış olduklarında bunu bir ömür boyu kullanmayı düşünürler. Buna rağmen beyaz eşyaların garanti süreleri genellikle 2 ya da 3 yıllıktır. Fakat Grundig yeni bir kampanya başlatarak bu süreyi uzattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Grundig kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında beyaz eşya alan müşteriler +4 yıllık daha garanti süresi alıyor. Normalde 3 yıllık olan garanti süresi 7 yıla kadar uzamış oluyor. Üstelik kampanya tüm derin doldurucu, No Frost Buzdolabı, kurutma makinesi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyaya katılmak için illa belirli bir yerden alışveriş yapma zorunluluğu yoktur. İnternet sitesinden ya da Grundig Yetkili mağazalarından ürün almanız yeterli olacaktır. Montajı yapılan ürünler otomatik kampanya kapsamında olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında yetkili yerlerden beyaz eşya ürünün almanız ve kampanya tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde de montajı yapmanız gerekir. Montaj yapılmış olduğunda kampanyaya katılmış olursunuz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirtilen ürünleri almalıdır ve en geç 7 gün içerisinde de montajı yapmalıdır. Bu tarih kriterlerine uymayan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu beyaz eşya kampanyası, Grundig marka olan tüm çamaşır makinelerinde, kurutma makinelerinde, bulaşık makinelerinde dondurucularda ve No Frost Buzdolaplarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında herhangi bir model sınırlaması yapılmamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.