Kampanya Bulucu

Greyder.com’da Maximum Kart’a Özel Yüzde 10 İndirim

Kışın ortasında insanların en fazla ihtiyaç duydukları şey kışlık kıyafetler. Şimdi Maximum kampanyaları ile bu kıyafetleri indirimli olarak alabilirsiniz. Özellikle Greyder’in internet sitesinden yapacağınız alışverişler indirimli olacak.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Greyder kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak www.greyder.com internet sitesinden alışveriş yapmış olduğunuzda yüzde 10 indirimden faydalanabileceksiniz. Üstelik bu kampanya ile istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm Maximum kredi kartının katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmek için bireysel kredi kartı kullanıcısı olmanız gerekir. Şirket kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca aidatsız kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamazlar. Fırsat ve Maxipuan ile yapılan alışverişlerde herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya kodu kullanmanız gerekir. Kampanya tarihleri arasında www.greyder.com internet sitesinde indirimli ürünler kategorisinde alışveriş yapmış olduğunuzda, ödeme adımına gelerek kampanya kodu için ayrılan yere “maximum kampanya” yazıp, ödemeyi de Maximum kredi kartı ile yaparsanız, kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacağı için herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya öncelcikle sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Greyder Mağazalarından yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca internet sitesinde ki “Kampanyalı Ürünler”  kategorisinde bulunan ürünler indirimli olarak sunulacaktır. Diğer ürünler kampanya kapsamının dışındadır. Bu kriterlere uyarak alacağınız tüm ürün ve kategoriler kampanya kapsamındadır ve yukarıda anlatıldığı gibi almanız durumunda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.