Gratis'ten Neo kart'a Özel 10 TL Chip-Para Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Gratis’ten Neo kart’a Özel 10 TL Chip-Para Kampanyası

Kozmetik ve bakım ürünlerinin en fazla satın alındığı mağazalardan olan Gratis, zaman zaman yapmış olduğu kampanyalar ile de müşterilerini sevindiriyor. Şimdi Gratis kampanyaları ile Neo kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerden 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Neo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Gratis mağazalarından Neo kredi kartınız ile yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Alışverişlerinizi uygun fiyata, taksitli imkanlarla alırken, aynı zamanda 10 TL de ekstra Chip para kazanmış olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Neo kredi kartına sahip olan bütün müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Hem asıl kartlar, hem ek kartlar bu kampanya kapsamındadır. Fakat puan ile yapılan harcamalar, kurumsal kredi kartları vs. bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Akbank kampanyalarına katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yok. Axess özellikli pos cihazlarından 75 TL ve üzeri bir alışverişi Neo kredi kartınız ile ödediğinizde anında 10 TL Chip Para kazanırsınız. Chip Para hesabınıza alışveriş tamamlandığı anda yüklenir ve bilgilendirme mesajı gönderilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Ekim ayı boyunca geçerli olacak. Yani 1 Ekim tarihine başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlamalıdır.

Kazandığım Chip-Paraları Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında yaptığınız alışveriş tamamlanınca Chip-Para da kredi kartınızın hesabına hemen yüklenecektir. Fakat iptal ya da iade durumlarında Chip-Para da geri alınacaktır. Yüklenen Chip-Paralar 15 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kullanılmayan Chip Paralar 16 Kasım tarihinde otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.