Kampanya Bulucu

Gratis’ten 3 Kişiye iPhone 5C, 50 Kişiye Hediye Seti

Gratis’ten tutaklarınızı tatlandıracak bir kampanya gündeme geldi. Almış olduğunu Baby Lips ürünlerinden hak kazandığınız çekilişlerle 3 Kişiye iPhone 5C ve 50 Kişiye birer tane Maybelline New York ürün seti verilecek. Kampanya için yarın saat 22:00 son zaman, bu yüzden hızlı olmalısın.

Kampanyaya katılmanız için ürünleri Gratis mağazalarından ve Gratis kartınız ile almanı gerekecek. Alacağınız her ürün size bir adet çekilişe katılma hakkı verecek. Bu sayede ne kadar fazla ürün alırsanız, kampanyaya katılma ve kazanma şansınız da bir o kadar artacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var; kampanya için çekiliş hakkı her üründe değil sadece belirli ürünleri almış olduğunuzda kazanabileceğiniz bir şekilde ayarlanmış. Bu ürünlerin hepsi Maybrlline Newyork markalı ve ürünler şunlar; Baby Lips Cherry Me, Baby Lips İntense Care, Baby Lips Peach Kiss, Baby Lips Mint Fresh, Baby Lips Pink Punch, Baby Lips Hydrate.

Gratis

Gratis Çekiliş Kampanyasının sonunda sadece bir çekiliş yapılacak ve talihliler belirlenecek. Çekiliş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan izin ile Deniz Ajans tarafından yürütülecek. Çekiliş 4 Aralık 2014 tarihinde halka açık olarak yapılacak ve kazanan talihliler 11 Aralık 2014 tarihli Güneş Gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca kazananlara posta yolu ile de ulaşılacak. Kampanyaya katılmak için adres, isim, soyisim gibi bilgilerin doğru ve güncel olmasına özen göstermeniz önerilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.