Kampanya Bulucu

Gratis’te Axess’e Özel 10 TL Chip-Para

Kozmetik ve bakım ürünleri konusunda oldukça fazla popüler olan Gratis mağazaları şimdi Axess kampanyaları ile oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Bu kampanyalar ile yapacağınız alışverişten hem 10 TL Chip-Para kazanabilirsiniz, hem de ekstra taksit alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gratis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile Gratis mağazalarından yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişte 10 TL Chip-Para kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin tek seferde yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu kampanya ile +4 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Axess, Fish, Wings, Free ve Neo kredi kartları bu kampanyadan faydalanabilir. Fakat Ticari kredi kartları, Bank’O Card Axess kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya kart bazında değil, müşteri bazında kurgulandığı için her kişi bu kampanyadan eşit şartlarda ve sadece bir defa yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS gönderiminize gerek bulunmuyor. Kampanya tarihleri arasında Gratis mağazalarından belirlenen tutarlarda yapılan alışverişleri Axess kredi kartınız ile ve Axess özellikli Pos cihazı aracılığı ile öderseniz kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya sadece Ekim ayı içerisinde geçerli olacak. Yani 1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlayarak kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Gratis’ten yapılacak bütün kategorilerde ki ürünlerde geçerlidir. Fakat kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Axess özellikli Pos cihazından yapılması gerekmektedir. +4 taksit fırsatından yararlanabilmek için de 2 ile 5 taksit arasında ödeme yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.