Kampanya Bulucu

Goodyear’dan Maximum Kart’a Özel 9 Taksit Kampanyası

Kışın kendisini iyice hissettirmesi ile araçlara yapılması gereken bakım ve kış değişiklikleri de kaçınılmaz oldu. Goodyear’da bu aşamada lastiklerinizi değiştirirken zorlanmamanız için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Goodyear kampanyaları ile lastiklerinizi değiştirip 9 taksitte ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum üyesi olan Goodyear mağazalarından yapacağınız alışverişleri 3 taksitli olarak yapmış olduğunuz zaman 6 taksit daha alabilirsiniz. Bu sayede lastiklerinizi 9 taksit ile ödeyebilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Maximum, MercedesCard, Maximiles kredi kartları dahildir. Ayrıca sadece bireysel kredi kartları değil, şirket kredi kartları ile de kampanyadan yararlanabilirsiniz. Vadematik kartları da kampanya kapsamındadır. Bunların dışında kalan aidatsız ve İş’te Üniversiteli kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt zorunluluğu ya da SMS gönderme gerekliliği bulunmamaktır. Kampanyadan katılmak için kampanya tarihleri arasında Maximum kartınızla Maximum özellikli Pos cihazından 3 taksitli olarak alışveriş yapmanız yeterlidir. Cihaz size +6 taksit seçeneğini soracaktır, kabul etmeniz durumunda 9 taksit kampanyasından yararlanmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu lastik kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında lastik alımlarını yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan lastik alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Nerelerde Geçerlidir?

Bu kampanya Maximum banka sistemine kayıtlı olan tüm Goodyear Yetkili Bayilerinde geçerli olacaktır. Maximum özellikli Pos cihazlarından yapılmayan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır. Üye iş yerlerinde yapılan hatalı kampanya işlemlerinden Maximum sorumlu olmayacaktır. Ayrıca Maxipuan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.