Gold'tan BKM Express Kullanıcılarına Özel İndirim ve Hediye Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Gold’tan BKM Express Kullanıcılarına Özel İndirim ve Hediye Fırsatı

Teknolojiye ilgi duyanların yakından takip ettiği teknoloji mağazalarından biri olan Gold, yapmış olduğu kampanyalar ile bu teknolojilere uygun imkanlarla kavuşmanızı sağlıyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Gold’tan yapacağınız alışverişlerde hem indirim, hem ücretsiz kargo, hem de hediye 2 kişilik sinema fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gold kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile www.gold.com.tr adresinden 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda hem kurye ve kargo ücreti ödemezsiniz, hem de Cinemaximum sinemalarında geçerli olan 2 kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. BKM Express kullanan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Alışverişin hangi kredi kartı ile yapıldığının kampanya açısından bir önemi yoktur. Önemli olan ödemenin BKM Express aracılığı ile yapılmasıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yoktur. BKM Express’i kullanan müşteriler kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirler. Yapmanız gereken tek şey kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile www.gold.com.tr adresinden en az100 TL’lik bir alışveriş yapmanız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Mart tarihinde başlamış olan bu kampanya yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalılardır. Bu tarihlerin dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şatları Nelerdir?

Bu kampanya sadece yapılacak ilk 3.000 işlem ile sınırlıdır. Yani bu kampanyadan sadece ilk 3.000 kişi yararlanabilir. Bu sayı dolmuş olduğunda kampanya otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca müşteri bazında düzenlenen bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.