Gold'ta Avantaj Cepte Uygulaması kullanıcılarına Yüzde 60'a Kadar İndirim | Kampanya Bulucu

Gold’ta Avantaj Cepte Uygulaması kullanıcılarına Yüzde 60’a Kadar İndirim

Gold’ta Avantaj Cepte Uygulaması kullanıcılarına Yüzde 60’a Kadar İndirim

Vodafone’un çıkarmış olduğu bir uygulama olan Avantaj Cepte uygulaması, birçok size özel avantaj ve kampanyayı sunuyor. Sadece programı kullanarak bu avantajları yakalayabiliyor ve kampanyalara katılabiliyorsunuz. Bu uygulama ile şimdi Gold’ta %60’a kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Gold kampanyaları ile Avantaj Cepte uygulamasında yer alan Gold ürünlerinde %60’a kadar indirimli olan ürünleri size sunuyor. İsterseniz bu uygulama içerisinde yer alan avantaj ve kampanyalara “katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Vodafone kampanyasından yararlanmak için ilk olarak Vodafone müşterisi olmak gerekiyor. Bu müşteriler Avantaj Cepte uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek kampanyadan yararlanabilirler. Vodafone abonesi olmayan müşteriler uygulamayı indirseniz de kullanamaz ve kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak uygulamayı indirmiş olmanız gerekiyor. Eğer indirmedi iseniz iOs telefonlar için App Store’dan, Android telefonlar için Google Play Store’dan indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulamayı çalıştırarak ana sayfada çıkan kampanya ve avantajları görürsünüz. “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Kampanya için belirlenmiş olan son katılım süresi 31 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler en son bu tarihte indirimli alışveriş yapabilir. Kampanya için belirlenen ürünler stoklarla sınırlı olduğu için, kampanya süresi dolmasa bile ürünler tükenmiş olabilir.

Kampanyadan Yararlanmak İçin İlla Uygulamayı Kullanmam Mı Gerekir?

Hayır, kampanyaya SMS yolu ile de katılabilirsiniz. Vodafone abonesi olanlar telefonunun mesaj bölümüne GOLD yazıp 6666’ya göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz. Size indirimlerden yararlanabileceğiniz bir şifre gelecektir. Bu şifreyi www.gold.com.tr adresinden alışveriş yaparken ödeme kısmında “kupon kodu” alanına girerek indirimden yararlanabilirsiniz. Göndereceğiniz SMS standart ücret olan 0,40 TL olarak ücretlendirilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ