Kampanya Bulucu

Goldstore’dan “Aşkımızın Hikayesi” konulu İnstagram Kampanyası

Goldstore, sevgililer gününüz için yeni bir kampanya başlattı. Bu sevgililer günü kampanyaları ile hediyenizi ücretsiz olarak alabilme şansınız bulunacak. Şimdi Goldstore kampanyaları ile İnstagram hesabınızdan paylaşacağınız fotoğraflardan hediyeler kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirtilen tarihler arasında İnstagram’dan @goldstorecomtr adresini takip etmeniz gerekir. Takip ettikten sonra hesabınızdan #Askimizinhikayesi etiketi ile bir fotoğraf paylaşıp, fotoğrafa @goldstorecomtr adresini de eklediğinizde çekiliş ile 1 adet kalp figürlü kırmızı taşlı garnet kolyeden veya 14 sürpriz hediyeden birini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanyadan yararlanabilmeniz için İnstagram kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer kullanıcısı iseniz, yukarıda tarif edildiği gibi bir fotoğraf paylaşmanız kampanyaya katılmak için yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için #AşkımızınHikayesi etiketini kullanarak aşkını anlatacak en güzel fotoğrafı paylaşabilirsin. Paylaşmış olduğun fotoğrafa @goldstorecomtr’yi de eklemen gerekir. Bu şekilde paylaştığın fotoğraf otomatik olarak kampanya kapsamına alınır ve değerlendirilir. Eğer jüri tarafından seçilirse hediyeleri kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 14 Şubat 2016 tarihine kadar ve saat 14:00’a kadar bu kampanyadan faydalanmalıdır. Bu tarihten ve saatten sonra yapılacak olan katılımlar kampanya kapsamına alınmayacaktır, doğal olarak da paylaşılan fotoğraf değerlendirilmeyecektir.

Kampanyanın Sonuçlarını Nasıl Öğreneceğim?

Kampanyaya katılım durduktan sonra Goldstore Sosyal Medya Ekibinin oluşturduğu jüri tarafından en iyi fotoğraflar seçilecektir. Seçilen fotoğraflardan kazanan kişiler 16 Şubat 2016 tarihinde yine aynı Sosyal Medya aracılığı ile tüm halka duyurulacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya kişi bazında yapıldığı için herkes eşit sayıda yararlanabilecektir. Bu nedenle kampanyaya her kişi sadece bir defa yararlanabilecek. Her hesaptan sadece bir defa kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.