Kampanya Bulucu

GoldMaster Home’dan Yapı Kredililere İndirim!

GoldMaster, elektronikten zücaciyeye, küçük ev aletlerinden sağlık ürünlerine kadar geniş bir ürün grubuna sahip olan ve yaklaşık 40 yıl önce Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri üreticilerinden biridir. Müşteri memnuniyetindeki başarısı, olumlu geri bildirimleri, tam zamanında teslim, hızlı ve güvenilir kargo hizmetleriyle GoldMaster, kalite anlamındaki rüştünü ispatlamıştır. Bu başarılardan yola çıkarak 2017 yılında Goldmasterhome.com online alışveriş sitesini faaliyete geçirmiştir. GoldMasterHome.com açıldığı günden itibaren de giderek yükselen başarısını desteklemek ve müşterilerini mutlu etmek adına ortak kampanyalar düzenleyerek oldukça avantajlı indirimli ürünler sunmaktadır. Dilerseniz bu kampanyalardan biri olan “Yapı Kredililere %50 İndirim” hakkında detaylı bilgileri paylaşalım.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Yaklaşık 70 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan Yapı Kredi Bankası aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Bireysel, Kurumsal, Ticari, Mobil, Özel Bankacılık ve Kobi Bankacılığı alanında müşterilerine uzun yıllardır en hızlı ve en güvenilir bankacılık hizmetini sunmaktadır. Müşterilerine sunmuş olduğu bu kampanya da Yapı Kredi onlara özel olan bir indirim kampanyasıdır. Kampanyanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Kampanya kapsamında, sadece Yapı Kredi internet şubesine giriş yaparak elde edeceğiniz kampanya kodu ile Goldmasterhome’dan %50 oranında özel indirim kazanacaksınız.
  • Ayrıca www.goldmasterhome.com üzerinden yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişler için kargo ücretsizdir.
  • Yapı Kredililere Özel İndirim kampanyası dahilindeki indirim kodları Goldmasterhome alışveriş sitesindeki tüm ürünler için geçerlidir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

GoldMaster Home’dan Yapı Kredililere %50 İndirim Kampanyası, 10 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan faydalanmak için daha fazla beklemeden hemen Yapı Kredi internet şubesine giriş yaparak kodunuzu alın ve alışveriş fırsatını kaçırmayın.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

  • Kampanya faydalanmak için Yapı Kredi müşterileri İnternet Şubesi olan www.yapikredi.com.tr veya mobil cihazlarına indirmiş oldukları Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden T.C. Kimlik Numarası veya kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapmaları halinde www.goldmasterhome.com internet sitesinden yapacakları alışverişlerde kullanmak için bir indirim kodu elde etmiş olurlar.
  • Bu indirim kodunu, Goldmasterhome.com internet alışveriş sitesinde istediğiniz ürünü sepete attıktan sonra alışveriş sepetindeki Kupon Kodu alanına girerek indirimi kullanabileceksiniz.
  • Kampanya indirim kodları, Yapı Kredi Bankası Bireysel ve Kurumsal İnternet Şubesinde yer alan Kampanyalar bölümüne ve Yapı Kredi Mobil uygulamasında bulunan Size Özel bölümüne yüklenecektir ve kampanyanın bitiş tarihi olan 31 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklü kalacaktır.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

  • İndirim kodu kişiye özel olup tek kullanımlıktır.
  • Kampanya Yapı Kredi Bireysel ve KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletme) müşterileri için geçerlidir.
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Goldmaster kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.