Kampanya Bulucu

Gold’dan Kredi Kartınızı Kullanmadan 24 Ay Taksit Fırsatı

Kredi kartları ile yapılan taksit sınırlamasından sonra insanların pahalı ve teknoloji aletleri almaları büyük oranda engellenmiş oldu. Şimdi Gold kampanyaları ile bu durumunda üzerinden gelebilirsiniz. Aldığınız ürünü kredi kartı limitinizi etkilemeden 24 ay taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile Gold’tan alacağınız ürünlere onaylı krediniz hazır. Alacağınız ürünü kredi kartından tek çekim aldıktan sonra fatura ile birlikte herhangi bir Vakıfbank şubesine gittikten sonra fatura tutarı kadar kredi verilir size, bu sayede kredi ile kartınızın ödemesi otomatik yapılır. 24 ay boyunca bu krediyi ödeyerek kredi kartınızın limitini etkilemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Vakıfbank’a ait kredi kartına sahip olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece www.gold.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. diğer Gold mağazalarından yapacağınız alışverişler bu kampanyanın dışında tutulur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce kredi alabileceğinizi kontrol etmeniz gerekir. Bunun için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz yeterlidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TIK, TC KİMLİK NO ve Aylık Gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 5724’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlandırılması yapılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istedikleri zaman yukarıda ki adımları izleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Vakıfbank ve Gold istedikleri zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkına sahiptir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişe tüm ürün ve kategoriler geçerlidir. Fakat kampanyadan yararlanabilmeniz için yaptığınız alışverişin tutarının 500 ile 3.000 TL arasında olmalıdır. Ayrıca alışverişler sadece www.gold.com.tr adresinden yapılmalıdır ve tek sepette ödenmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.