Gold.com.tr'de Enpara.com'lulara 50 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Gold.com.tr’de Enpara.com’lulara 50 TL İndirim

Gold.com.tr’de Enpara.com’lulara 50 TL İndirim

Türkiyenin en önemli teknoloji mağazalarından olan Gold, yaptığı kampanyalar ile müşterilerine ayrıcalıklı alışverişler sunuyor. Şimdi Gold kampanyaları ile Enpara.com müşterisi olanlar da 50 TL indirim kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Enpara.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Encard aracılığı ile www.gold.com.tr adresinden tek seferde 500 TL veya daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmanız durumunda anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında herhangi bir kargo ücreti de alınmayacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Enpara.com müşterisi olan ve Encard kullanan bütün müşteriler yararlanabilir. Kampanya tüm müşterilerin katılımına açıktır. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, hemen basit bir form doldurarak üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.gold.com.tr adresinden en az 500 TL’lik alışveriş yapıp, ödeme yöntemini Enpara.com olarak seçtikten sonra Encard ile ödemeyi yapmanız kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya internet sitesinde bulunun bütün ürün ve kategorilerde geçerlidir. Fakat Gold Teknoloji Mağazalarından yapılan alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için siparişin internet sitesi üzerinden verilmesi gerekmektedir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya tarihi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için harcamanın tek serde yapılması gerekir. Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansı yoktur. Ayrıca hem Gold, hem de Enpara bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ