Kampanya Bulucu

Gold.com.tr’de CLK Boğaziçi Elektrik Müşterilerine Özel Yüzde 50 İndirim

CLK Boğaziçi Elektrik, firması müşterilerine şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya fırsatı sunuyor. Şimdi CLK Boğaziçi elektrik kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında bütün müşteriler Gold.com.tr adresinden yüzde 50’ye kadar indirimden yararlanabilme şansı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gold kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.gold.com.tr adresinden alışveriş yapan müşteriler belirli ürünlerde, belirli oranda indirim fırsatı yakalıyor. %50’ye kadar varan bu indirim fırsatından yararlanmak için CLK Boğaziçi Elektrik müşterisi olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm CLK Boğaziçi Elektrik müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Gold.com.tr adresine, kampanya tarihleri arasında girerek yararlanabilir. Alışveriş yapabilmeniz için internet sitesine üye olmanız gerekir eğer üye değilseniz, ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri içerisinde www.gold.com.tr adresinden giriş yapmanız gerekir. Alışverişlerinizi sepete ekledikten sonra ödeme adımına ilerlemeniz gerekir. Ödeme adımında size verilen fırsat kodunu ilgili yere girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Fırsat Kodunu Nasıl Alabilirim?

Fırsat kodunu almak için www.clkbogazici.com.tr/firsat/ adresine girerek orada bulunan Gold penceresine abone numaranızı girerek kampanyadan yararlanacağınız fırsat kodunu alabilirsiniz. Aldığınız fırsat kodunu da kampanya tarihleri içerisinde kullanmanız gerekir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanya kodlarını almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya kodlarını alamazsınız ve almış olduklarınızı da kullanamazsınız.

Kampanya ile İlgili Detayları Nereden Öğrenebilirim?

Hem kampanya ile ilgili, hem de aboneliklerle ilgili tüm detaylı bilgileri www.clkbogazici.com.tr adresinden ya da 444 6 255 numaralı hattan öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.