Kampanya Bulucu

Gold.com.tr’de Avea Woops’a Özel 25 TL İndirim

Avea’nın gençlil kulübü olan Woops, şimdi üyelerine teknoloji ürünlerine daha rahat ulaşsın diye bir fırsat sunuyor. Şimdi Woops kampanyaları ile Türkiye’nin en önemli teknoloji marketlerinden olan Gold’dan 25 TL indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Gold teknoloji mağazalarının resmi internet sitesi olan Gold.com.tr adresinden 250 TL ve ya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda Woops üyelerine 25 TL indirim sunulacaktır. Bunun için sadece Woops’a üye olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Gold kampanyalarından Avea müşterisi olan ve Woops kulübüne üye olan herkes yararlanabilir. Eğer hala Woops’a üye değilseniz şimdi hemen bir kısa mesaj ile ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Üye olmak için 25 yaş ve altından olmak yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım kampanya kodu aracılığı ile olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne GOLD yazıp 5060’a kısa mesaj gönderdiğinizde size kampanya kodu gelecektir. Kampanya tarihleri arasında www.gold.com.tr adresinden en az 250 TL’lik bir alışveriş yaptıktan sonra ödeme adımında, ilgili yere kampanya kodunu yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Eylül tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu alarak ve kullanarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihinden sonra kampanya kodları geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Şeyler Nelerdir?

Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirerek kullanabilme şansınız yoktur. Ayrıca kampanya kodu için göndereceğiniz her SMS için 0,3325 TL kesinti yapılacaktır. Kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Gold mağazalarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulmuştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.