Kampanya Bulucu

Gnctrkcll’lilere Geceleri 2 GB İnternet Hediye

Gençlerin en fazla ihtiyaç duyduğu şey bu dönemde hiç şüphesiz internettir. Bunu bile GSM operatörleri de kampanyalarını buna göre düzenliyor. Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile şimdi Gnctrkcll’liler artık geceleri internete ücretsiz giriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gnctrkcll kampanyaları ile üye olan bütün müşteriler 31 Ocak 2016 tarihine kadar gece saat 00:00 ile 06:00 arasında her ay aylık 2 GB ile sınırlı olmak üzere internete ücretsiz olarak girebilirler. Üstelik kampanya hem yeni, hem de mevcut üyeler için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Turkcell’in gençlik kulübü olan Gnctrkcll’ye üye olan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Eğer bu kulübe üye değilseniz, şimdi ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz. Bu kulübe üye olmak için 25 yaşının altında olmanız yeterli olacaktır.25 yaş ve üstü müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne GECE2GB yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile birlikte ücretsiz internet de hattınıza tanımlanacaktır. Tanımlanan internet sadece belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihleri arasında kampanyaya katılan müşteriler 31 Ocak 2016 tarihine kadar kampanyadan yararlanmaya devam edebilir. Bu tarihten sonra yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Ne Zaman Yararlanmaya Başlayabilirim?

Kampanyaya katılım için mesaj gönderdikten sonra gelen aktivasyon mesajı ile birlikte kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya sadece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında yapılan internet kullanımlarında geçerli olacaktır.

Kampanya ile Verilen İnternetin Kalanını Görebilir Miyim?

Evet, kampanya kapsamında ne kadar internetinizin kaldığını telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222’ye göndererek ya da *159#’yi tuşlayıp arama tuşuna basarak görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.