Gnctrkcll'den Değiştir Hocam Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Gnctrkcll’den Değiştir Hocam Kampanyası

GSM operatörlerinin birbiri ile yarışmak için yapmış oldukları numara taşıma kampanyaları birçok avantajlar sunmaya devam devam ediyor. Şimdi gnctrkcll kampanyaları ile, numaranızı diğer operatörlerden Turkcell Hazır Kart’a taşırsanız, oldukça avantajlı bir tarifeden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile diğer operatörlerden hattınızı gnctrkcll’ye taşırsanız 2 GB geceleri kullanmak üzere hediyeli tarifeden yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında alacağınız tarifede her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB interneti ayda sadece 25 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece hattını diğer operatörlerde gnctrkcll Hazır Kart’a ya da faturalı hatta taşıyanlar için geçerlidir. Mevcut Turkcell aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmeniz için belirlenen tarihler arasında numara taşıma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kampanya sadece 25 yaş altında ki müşteriler için geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvuru sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nden yapılabilir. Hat taşıma işlemini başka bir kanaldan yapabilme şansınız bulunmuyor. Numaranız değişmeden hattınızı taşıma talebinde bulunarak aynı zamanda kampanyada da yararlanmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar geçiş işlemini tamamlamalı ve kampanyadan faydalanmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvuru ve işlemler kampanya şartlarının dışında değerlendirilecektir ve hediye 2 GB geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Paketlerde Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanabileceğiniz Hazır Kart paketleri; Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 2GB, Olay 400, Olay 2GB, Ek Olay, Yıldız Ek Genç ve Yıldız 500 paketleridir. Kampanyanın geçerli olduğu faturalı paketler ise Kaçmaz İkili, Kaçmaz 25, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Bol ve Hepsi Eko paketleridir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.