Kampanya Bulucu

GNÇ FULL 10GB Paketi’ni Kullananlara 1 GB Bedava İnternet Hediye

Turkcell GNÇ FULL 10GB Paketi’ni kullanan gençlere özel 1 GB Bedava İnternet hediye edecek. GNÇ Full paketinden bahsedecek olursak, 25 yaş ve altındaysan GNÇ Full 10 GB Paketi ile gece internetin katlanıyor, interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamalarıyla eğlencenin keyfi cebine geliyor! 1000 dakika, 5 GB’ı gece toplam 10 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, fizy, Dergilik uygulamaları yalnızca 50 TL. Üstelik tek seferde en az 30 TL yüklemeye 1 GB hediye edilecek. Bu paketten faydalanmak için cep telefonunuz üzerinden GNC FULL 10GB yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacak. Bu mesaj için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kampanyaya  532 numaralı Turkcell’in müşteri hizmetleri  üzeriden katılabilirsiniz. Kampanyadan bireysel hazır kartlı ve 25 yaş altındaki Tüm Turkcell’liler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için katılım kısa mesajından sonra aktive kısa mesajı size ulaştığı andan itibaren GNÇ FULL paketinden faydalanabilirsiniz.  Paket otomatik olarak bakiyeniz olması durumunda her ay düzenli olarak yenilecektir. Kampanya kapsamında kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez .

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan 01 Ocak 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında faydalabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki tüm paketler tek bir fatura dönemine aittir. Her fatura döneminde yenilecektir. Hediye 1 GB ise tek sefer en az 30 TL yükleme yapmanız gerekiyor. 30 TL yükleme yapmadığınız taktirde hediye 1 Gb Data’dan faydalanamayacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
 • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan internet yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5 GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kbps’ye düşürülecek ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1 kbps’ye indirilir ve BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • Paket ücreti 01.01.2018 tarihinden itibaren 50 TL olmuştur.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.