Kampanya Bulucu

GNÇ Full 10 GB Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

GNÇ Full 10 GB Kampanyası ile birlikte 25 yaşının atlında olan ve bu paketi kullanan kişilerin geceleri interneti katlanıyor ve internetin içerisinde Fizy, Dergilik ve BIP gibi uygulamalar gelerek eğlenceyi doruklara çıkartıyor! Bunun yanı sıra, 1000 dakika, 5 GB’ı gece olan toplamda 10 GB internet ve 1000 SMS ile birlikte bahsi geçen uygulamalara toplamda sadece 45 TL’ye ulaşmnız mümkün oluyor. Üstelik bununla da bitmiyor, BIP uygulaması üzerinden yapılan başvurularda 1 GB internet de hediye ediliyor!

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek  yapması gereken şey GNC FULL 10GB yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermektir. Üstelik bu pakete katılım için gönderilecek olan kısa mesaj tamamen ücretsizdir.

Paketten Kimler Yararlanabilir?

Bu paketten sadece Bireysel Hazır Kart sahibi olan 25 yaş ve altındaki Turkcell’li aboneler faydalanabilecektir.

Kampanyanın Faydalarını Ne Zaman Kullanabilirim?

Kampanyaya katılmak içni göndermiş olduğunuz kısa mesajın ardından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajı gördüğünüz andan itibaren kampanyanın yararlarından faydalanmanız mümkün olacaktır.

Paket Her Ay Yenilenir Mi?

Bu paket Bayi nakit POS kanalı haricinde olan kanallardan alındığı takdirde 30 günün ardından aboneler iptal etmedikleri takdirde hattın içinde yeterli TL bakiyesi olması halinde yenilenecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından bu paketi satın alan kişilerin paketleri ise 30 günün ardından yenilenmez.

Bununla birlikte Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışından alacağınız paketleri üst üste almanız mümkün değildir. Turkcell Bayi nakit POS kanalından satın alınan paketler ise 30 günlük paket aboneliği süresi boyunca dört defa alınabilir.

Kampanya İle Kazanmış Olduğum Faydalar Bitince Bilgilendirilir Miyim?

Kampanya kapsamında sahip olduğunuz dakikaların yüzde 80’i ve tamamı bittiği takdirde tarafınıza kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.

Kampanyanın Faydalarından Kalan Miktarları ve Kampanyanın Geçerlilik Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Paketinizden kalan miktarı ve paketinizin geçerlilik süresini öğrenmek için tek yapmanız gereken şey “KALAN” yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermektir.

Kampanyayı Nasıl İptal Ederim?

“GNÇ Full 10 GB Kampanyası”nı iptal etmek isteyen kişilerin tek yapması gereken şey “IPTAL GNC FULL10GB” yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paket kapsamında yer alan fakat kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmeyecektir.

Hattınızı bir başka numaraya yönlendirdiğiniz takdirde kampanya kapsamında kazandığınız faydalar geçerliliğini yitirecektir.

Bu kampanyadan yararlanacak kişi sayısı ile ilgili herhangi bir sınır koyulmamıştır.

Numara değişikliğinde kampanyadan kazandığınız faydaları kullanmaya devam edebilseniz de faturalı hatta geçiş ve numara taşıma ya da kendi isteğinizle hat kapama gibi durumlarda bu kampanyanın getirmiş olduğu faydalardan yararlanma hakkını kaybetmiş olursunuz.

Tarife değiştirdiğiniz takdirde bu kampanyanın faydaları iptal olmayacaktır.

Bu paketin sunmuş olduğu 10 GB internet paketinin 5 GB’lık kısmı saat 00:00 ve 06:00 arasında geçerli olacaktır.

Paket kapsamında ücretlendirme periyodu 60 saniye olup, internet ücretlendirme periyodu ise 100 KB olarak belirlenmiştir.

Bu paket ticari gelir elde etme amacı ile kullanılamaz ya da satılamaz. Bu gibi durumları yaptığı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem başlatılır ve bu kişilerin sahip olduğu hatlar tek taraflı olmak üzere iptal edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.