Kampanya Bulucu

Glutensiz Ürün İndirimleri

Çölyak hastalarının bulmakta zorluk çektiği glutensiz ürünleri araştırdık ve en uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz için kampanyaları sizin için derledik.

Başlıca Shör, Mader, Arbella, Kraft ve Ege markaları glutensiz ürünler satmakta.

Shör glutensiz spagetti www.dogaevinizde.com adresinde 8 TL yerine 3 TL. Schar Ciabatta Ekmek 200 gr (4×50 gr) ise 14 TL yerine 7 TL. Aynı zaman da satışa sunulan birçok yeni ürünü de site de bulmanız mümkün. www.dogaevinizde.com adresindeki bir diğer kampanya ise herkesi ilgilendirmekte. Birçok katkı maddesi kullanılarak hazırlanan ve cildimize sağlığımıza zarar veren temizlik ürünlerini kullanmak istemiyorsanız bu kampanyayı incelemenizi öneririz. 5 adet organik temizlik ürüne alan herkese 1 adet ürün hediye. İnceleyip size uygun organik ürünü seçmenizi tavsiye ederiz.

Glutensiz ürünlere ulaşabileceğiniz bir diğer site ise www.glutensizshop.com . Müşterilerinin memnuniyetini esas alan ve son derece güvenli olan  bu site de istediğiniz  glutensiz ürüne ulaşabilmeniz mümkün. Sitede yapılan ETİ’ nin glutensiz ürünlerindeki büyük indirimi kaçırmayın. Üstelik siteden yapacağınız alışverişler de bir de puan kazanıyorsunuz ve bu puanlar 5 TL’ ye ulaştığı zaman kullanabilirsiniz. Bir diğer indirim ise Halter bonbon ürünlerinde. Bir de sitenin size tavsiye ettiği bir ürün var. Söke Glutensiz un ürününü de mutlaka denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.