Gizia'da +4 taksit | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Gizia’da +4 taksit

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Gizia mağazalarında yapacağınız alışverişlerde iki ve altı taksit arasında bir ödeme tercih etmeniz halinde ilave olarak dört taksit elde etme şansını elde edersiniz. Kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 10 taksit ile sınırlandırılmış durumdadır. Böylece harcamalarınızı toplam olarak 10 taksite kadar bölme şansına sahip olur ve ödemelerinizi kendinize yük oluşturmayacak bir şekilde yapmaya devam edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Gizia’da +4 taksit kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Ocak 2017 tarihi ile 28 Şubat 2017 tarihi arasında Gizia mağazalarında iki ve altı taksit arasında bir ödeme seçeneği belirleyerek kampanya kapsamında yer alan kartlardan biri ile birlikte alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken şey kampanya kapsamında yer alan kartları kullanmaktır. Bunun haricinde herhangi bir işlem yapmanız gerek yoktur. Bunun tek istisnası Flexi kartı için geçerlidir. Flexi kartı ile birlikte bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce “EVET GIZIA” yazması ve ardından bir adet boşluk bırakarak Flexi kartına ait olan son altı haneyi girerek 3340 numarasına kısa mesaj yollaması gerekmektedir.

Bu işlemi yaparken Flexi kartınızda tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndermiş olduğunuz cep telefon numarasının aynı olması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayınız.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Kullanılabilir?

Bu kampanya kapsamında ilave dört taksit uygulamasından yararlanabileceğiniz kartlar şu şekilde belirlenmiş durumdadır;

Kısa mesaj yolu ile birlikte kampanyaya katılabileceğiniz Flexi kartı haricinde, Money Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus, Bonus Business, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus, American Express Business Card, ING Bonus, Şekerbank Bonus, PTT Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Fibabanka Bonus, ICBC Bonus, Türkiye Ekonomi Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Deniz bonus Business kartları ile yapacağınız harcamalarda ödemeyi yapmadan önce ya da ödemeyi yaptıktan sonra ayrıca ek bir işlem yapmanız gerek yoktur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

İlave dört taksit kampanyasına dahil edilmemiş olan kartlar şu şekildedir;

Burgan Bonus, Bonus Genç, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Bonus Flexi, Şekerbank Bonus Business, ICBC Bonus Business, Abank Bonus, Burgan Bonus Business, ING Bonus Business ve Abank Bonus Business kartları bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Gizia ve Garanti Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da bu kampanyayı direkt olarak durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.