Kampanya Bulucu

GittiGidiyor 150 TL Anında İndirim Kampanyası

GittiGidiyor.com’dan alışverişlerinizde indirim kampanyası başladı. 150 TL kadar indirim sağlayabileceğiniz kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyada altın ve cep telefonu hariç diğer tüm ürünlerde faydalanmanız mümkün. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey alacağınız ürünün sayfasına gelerek indirim kuponunu alacağınız ürüne tanımlamak. Eğer indirim kuponunu tanımlamadan ürünü satın alırsanız kampanyadan faydalanmayacaksınız. Bununla beraber her üye kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabiliyor. Bu nedenle sepette indirim yapılacağından dolayı alacağınız tüm ürünleri sepette biriktirip indirim kuponunu kullanmanız. Daha faydalı olacaktır. Sepetinizde  “Mücevher, Takı, Saat  “Cep Telefonu & Aksesuar” “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” gibi ürünler ya da o kategorideki  ürünler var ise bu ürünlere indirim sağlanmayacaktır. GittiGidiyor’un anında indirim kampanyasından dolar kurundan çok fazla etkilenen bilgisayar ya da diğer teknolojik aletleri satın almak faydalı olacaktır. Bununla beraber 250 TL alışveriş verişlerde %5 indirim sağlanıyor. Bu da 12.5 TL indirim anlamına geliyor. Sepetinizde toplam 3000 TL değerinde ürün var ise 150 TL değerinde indirim denk geliyor. Kampanya kapsamında toplam alabileceğiniz indirimin tutarında 150 TL’dır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

GittiGidiyor.com üyeleri 1 kasım 11 kasım 2017 tarihleri arasında kampanyadan yararlanabilirler. Bununla beraber indirim kuponu uyguladıkları ürünlerin satın alımından vazgeçerler ise indirim hakları kaybedilecektir. İndirimden tekrardan yararlanmak isteyen müşteriler GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerinden yardım alarak indirim haklarına tekrardan kavuşabilirler.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir. İndirim kuponlarından yalnızca kurumsal üyeler faydalanamayacaklardır.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • Müşteriler, kampanya katıldıkları taktirde kampanyanın işleyişi hakkında herhangi bir markayı kirletecek bilgi verici yayınlar yapmayacaklarını beyan ve kabul ederler. Kampanyayı art niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen Müşterilerin tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu müşterilere kampanya kodunu iptal etme ve tekrardan bu müşterilere kampanya kodu vermeme hakkını saklı tutar.
  • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ya da  resmi makamlar tarafından alınacak karar ya da yapılacak kanuni işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması durumunda katılım mümkün olmayacaktır.
  • Müşteriler, GittiGidiyor’un kampanya dahilinde olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve müşteri tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
  • GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan kampanyayı iptal etme hakkı ve katılım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Müşteri katılım koşullarını internet siteden takip etmek müşterinin sorumluluğundadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.