Gittigidiyor 100 TL MaxiPuan Kampanyası | Kampanya Bulucu

Gittigidiyor 100 TL MaxiPuan Kampanyası

Gittigidiyor 100 TL MaxiPuan Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Ekim ayının sonuna kadar gittigidiyor.com’da yaptığınız her alışveriş kazandırıyor.  Yaptığınız her alışverişte puan kazanarak ilerleyin, kazandığınız maxipuanları ise dilediğiniz yerde kullanın!

gittigidiyor.com’dan yaptığınız 500 TL’lik alışverişlerde 30 TL, 1000 TL’lik alışverişlerde ise 70 TL Maxipuan kazanın. “Fırsatla” uygulaması üzerinden yaptığınız başvurularda ise ek 30 TL kazanarak kazanmaya devam edin.


 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurmanız için tam 4 farklı seçeneğiniz bulunmakta:

1.İş Bankası müşteri kaydınızla eşleştirilen Twitter hesabınız üzerinden #gittigidiyorfirsatla yazıp tweet göndererek.(Eşleştirme işlemi için buraya tıklayabilirsiniz.)

2.İş Bankası müşteri kaydınızla eşleştirilen Facebook hesabınızla  FIRSATLA sekmesinden gittigidiyor.com kampanya görseli üzerinden “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak. (Eşleştirme işleme için buraya tıklayabilirsiniz.)

3.Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan GITTIGIDIYOR yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesiyle birlikte 4402’ye göndermek.

4.maximum.com.tr’e girerek kampanya sayfasında sağ üste “Katıl” butonundan istenilen bilgileri girerek.

Ziraat Maximum kart sahipleri kampanyaya katılabilmek için ise “GITTIGIDIYOR” yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesiyle birlikte 4757’e sms atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 31 Ekim 2016’ya kadar geçerlidir. Ekim ayının sonunda kampanya sonlanacak, kampanyada kazanılan puanlar ise kampanya bittikten 15 gün sonra hesabınıza yüklenecektir. Kazanılan puanların son kullanım tarihi ise 29 Kasım 2016’dır. 30 Kasım 2o16’da kullanılmayan puanlar geri alınacaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Kampanyaya bir müşteri en fazla bir kez katılabilir.
  • Kampanyadan puan kazanabilmeniz için tek seferde harcama yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan en fazla 100 Maxipuan kazanılabilir.
  • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Mücevher, Takı, Saat, Emlak, ve “Otomobil ve Motosiklet” kategorileri kampanya kapsamında değildir.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ