Kampanya Bulucu

Gitti Gidiyor Word Kart Kampanyası

Bu yazımızda Gittigidiyor.com en güncel kampanyası olan World kart kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Bu kampanyada Gittigidiyor.com üzerinden kredi kartı ile alış veriş yaptığınızda size  100 TL değerinde World puan hediye edecek. Bu Worldpuanı anlaşmalı üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kasım ayının ilk iki haftasında World kart sahiplerinin hem ihtiyaçlarını hem de World cüzdanlarını dolduran bu kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya, 1-15 kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacak. Eğer bu tarihler içerisinde herhangi bir ürün alacaksanız Gittigidiyor.com’u tercih etmeniz çok daha mantıklı olacaktır.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Kampanya kredi kartında değil de müşteri bazlı olacaktır. Yani bankada birden fazla kredi kartı bulunan kredi kartı sahipleri yalnızca bir kredi kartı ile kampanyadan yararlanabilecekler.
  • Gittigidiyor kredi kartı kampanyası kapsamında ve kampanya süresi boyunca World kartla yapılacak 500 TL  ya da üzeri harcamanızda 75 TL, 1000 TL ya da üzeri alışverişlerinizde 100 TL değerinde World puan alabilirsiniz. Ancak toplamda bu kampanya kapsamında alabileceğiniz maksimum tutar 100 TL’dır.
  • Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılmanızı tavsiye ederiz. Bunun nedeni ise başka bir şekilde kampanyaya katılırsanız 50 TL daha az World puan almanızdır.
  • Albaraka Worldcard’a sahip ve kampanyaya katılmak isteyen müşteriler cep telefonları üzerinden GITTIGIDIYOR yazıp bir boşlu “AL” yazıp daha sonrasında boşluk bırakmadan kredi kartının üzerinde bulunan müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelisiniz. Bu işlem sırasında bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmanızda yarar var.
  • Kampanyaya katılmadan önce SMS gönderimi yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak alış veriş sonrasında da SMS gönderebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kampanya süresi içerisinde iken alışverişi yapmanızdır. Kampanya katılım süreci dışında yapılan herhangi bir alışverişten World puan kazanamayacaksınız.
  • Vakıfbank Worldcard sahipleri ve kampanyaya katılmak isteyen müşteriler ise GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart numaralarının son altı rakamını SMS ile 6635 ‘e göndermelidir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan World kart sahipleri yararlanabilir. World kard üye banka kartlarını kullanan kredi kartı sahipleri Gittigidiyor.com’un bu kampanyasından rahatlıkla faydalanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.