Kampanya Bulucu

Gıda marketi alışverişlerinize toplam 40 TL Worldpuan!

World kart’tan müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Gıda sektöründe tek seferde yapılacak ilk 125 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılacak her 125 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL, toplamda 40 TL Worldpuan hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için yapı kredi cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Gıda marketi alışverişlerinize toplam 40 TL Worldpuan!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ya da MARKET yazıp, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e SMS ile gönderebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 13 Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalar kampanya dışında sayılacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Seçili internet siteleri:
  • BİZİM TOPTAN
  • EHAMAL.COM
  • MEMLEKETTENGELSİN.COM
  • LEZZETLİHEDİYE.COM
  • KUNDO.CO
  •  Bu sitelerde kampanya dahilinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bu İnternet siteleri hariç diğer gıda harcamaları kampanya dışında yer alacaktır.
  • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Ağustos 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Ağustos 2018 geri alınacaktır.
  • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MARKET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.