Gezinomi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Gezinomi Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Paraf Card sahipleri Gezinomi resmi internet sitesi üzerinden, yetkili acentelerden ya da 0 850 466 77 44 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden tek seferde yapılacak olan 2000 TL ve üzeri ilk seyahat harcamasında 200 TL indirim kazanma fırsatını elde edecek!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Gezinomi Kampanyası 13 Ocak 2017 tarihinden 13 Şubat 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu tarihten sonra Gezinomi sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde Paraf POS’larının kullanılması ile birlikte tek seferde yapılacak olan 2000 TL ve üzeri seyahatten ibarettir! Kampanyadan faydalanmayı başaran kişilere kampanya kapsamında sunulan indirim yapılan işlemin ardından ekstrenize yansır.

Kampanya Kapsamına Her Şey Dahil mi?

Bu kampanya kapsamına belirtilen tur ve otel rezervasyonları haricinde yapılacak olan tüm vize bileti, uçak bileti, yurt dışı otel, araç kiralama işlemleri, transfer hizmeti, yurt dışı çıkış harçları, seyahat esnasında yapılacak olan ekstra harcamalar ve seyahat sigortası kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Katılım Sınırı Var Mı?

Evet, var. Bu kampanya kart bazlı değil müşteri bazlı olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir defa katılabilir. Bu nedenle de kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 200 TL değerinde olacaktır. Bununla birlikte kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olduğu için kontenjanın dolması ile birlikte kampanya da sona erecektir.

Rezervasyonumu İptal Edersem Ne Olur?

İndirimli bir şekilde yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmeniz halinde yapılan indirim otomatik bir şekilde geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 0 850 466 77 44 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden, yetkili acentelerden ya da Gezinomi resmi internet sitesi üzerinden seyahat harcamasını tek seferde yapması gerekmektedir.

Bu kampanyaya Parafly kartları dahil edilmiş olmasına karşın Business kartlar kampanya kapsamı dışında bırakılmıştır.

Alınan hizmetler ile ilgili iade ya da iptal işlemlerinin yapıldığı taktirde kampanya geçerliliğini yitirecektir. Ayrıca Paraf Para kullanılarak yapılan işlemlerde bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Bu kampanya hem yurt içine hem de yurt dışına yapılacak olan turlarda geçerli olacaktır. Aynı zamanda Kıbrıs otel ürünlerinde de bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Türkiye Halk Bankası ve Gezinomi bu kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanya ile ilgili koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.