Kampanya Bulucu

Generali’den Mini Kasko Sigortası Avantajı

                Mini Kasko Sigortası, sektörde sadece bir tane olan ve diğer kasko sigortalarına kıyas ile çok daha uygun fiyat ile satılan önemli bir sigorta ürünüdür. Temel olarak aracınız başka bir araç ile çarpışmış olduğunuzda bütün masrafları karşılayan bir sigorta türüdür.

Peki, Generali Sigorta’nın bu konuda ki avantajları ne? Öncelikle size aracınızın kasko değerlerini peşin olarak ve ya taksitli olarak ödeyebilme imkanınız mevcut. Ayrıca küçük çaptaki hasarlarınız için Mini Onarım Hizmetinden yararlanırken poliçenizin hasar sınırlandırmasını aşmadığı sürece poliçenizi de etkilemeyecektir. Bu sayede daha sonra ki poliçe dönemlerinde de bir avantaj elde edebilme şansınız var.

Generali

Tüm kasko sigortalarında herkesin başını ağrıtan önemli noktalardan biri orijinal parça sıkıntısıdır. Değişen parçanın orijinal olmaması kullanıcıları en çok sıkıntıya sokan durumlardan biridir. Bu kasko sigortasının kapsamında eğer hasarlı ve değişmesi gereken parça orijinal ise ve bulunması mümkün ise, değişen parça da orijinal olacaktır. Bu da kullanıcıları sevindiren bir konu. Eğer hasar sonrası takılan parçalar aracın değerini arttıracak nitelikte olursa, bu değer artışı düşünülmeden hasar karşılanır ve kasko bedeli için yeniden bir hesaplama da yapılmaz. Ayrıca evde bakım teminatı da sunuyor. Bu sayede fiziksel tedavi, hemşire, hizmetçi gibi yapılan harcamaları günlük olarak güvence altında tutar. Generali Mini Kasko Sigortası hakkında daha fazla bilgi almak için generali.com.tr internet sitesinden “teklif al” butonu ile tüm detayları görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.