Kampanya Bulucu

Generali Trafik Sigortası İndirim ve iPad Mini Retina Kampanyası

Generali trafik sigortası kampanyaları yapmaya ve insanları kendisine çekmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü firma, zorunlu trafik sigortası hizmetini kendisinden alan müşterilerine %70’e varan indirimler sunduğu gibi aynı zamanda asistan hizmetini de ücretsiz olarak sunma garantisi veriyor. Asistan hizmeti kapsamında lastik değiştirme ve yakıt bittiğinde yol yardım – yakıt destek hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.

Aynı zamanda Generali sigorta bünyesinden herhangi bir hizmet almadan sadece ücretsiz teklif isteyen müşterilerilere çekiliş ile iPad Mini Retina kazanabilme şansı da sunuluyor. Generali sigorta, teklif isteyen 5 müşterisine çekiliş ile iPad Mini Retina kazandırdığı gibi sigorta hizmetini satın alan tüm müşterilerine de aynı zamanda ücretsiz hizmetler sunacak.

Kendi aracınıza özel olarak teklif alabiliyorsunuz. Her araç için en uygun fiyat tekliflerini isteyebiliyor ve Generali Sigorta aracılığı ile iPad Mini Retina kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya katılım koşulları biraz katı. Bu neden dolayısı ile aşağıdaki kuralları inceleyiniz. En uygun fiyatlar ile zorunlu araç sigortanızı Generali kalitesi ile yapabilirsiniz.

Generali Trafik Sigortası İndirim ve iPad Mini Retina Kampanyası

 

GENARALİ SİGORTA ÇEKİLİŞ KAMPANYASI 
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

Bu kampanya, Genarali Sigorta A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.04.2014 tarihli ve 40453693-255.01.02/1318-3433 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
Türkiye genelinde, 12.05.2014 (Saat 09:00) – 12.09.2014 (Saat 23:59) kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Genarali Sigorta A.Ş.’ye ait, Genarali Sigorta A.Ş. ürünlerinin tanıtımının yapıldığıwww.generali.com.tr (ücretsiz) adresindeki kampanya sayfasına araç plakası, gsm numarası, e-mail adresi ve doğum tarihi bilgilerini girdiklerinde ad, soyad, adres bilgilerinin doğruluğunu teyit ederek ekrana gelecek olan trafik veya kasko poliçesi hesaplama formu sorularını (kullandığı araç, ehliyet ve araç kullanımı konulu sorular) yanıtlayarak aracına ait trafik / kasko poliçe fiyatı bilgisi alan kişilere 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım, her bir farklı araç plakası için 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
Kampanya sonunda, toplam kampanya dönemi katılımlarından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 5 kişiye Apple iPad Mini Retina 16 GB WIFI (ME 276)hediye edilecektir.
Çekiliş 19.09.2014 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 26.09.2014 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikme ve aksamalardan Genarali Sigorta A.Ş.  ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 11.10.2014 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 26.10.2014tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 05.11.2014 tarihine kadardır.

Kampanyaya katılım, her bir farklı araç plakası için 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.  Kampanyaya www.generali.com.tr internet adresi üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir.

Hesaplama formu sadece poliçe fiyat bilgisi öğrenme amaçlıdır, alım veya hiçbir ticari şart yoktur. Katılımda, araç plaka bilgisinin paylaşılması zorunludur, plakasını belirtmeyenler çekilişe dahil edilmez.

Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
Bir kişi, aynı plaka ile 1 kez katılabilir. Aynı plakanın farklı kişilerce tekrarlı girilmesi halinde ilk katılım kabul edilecektir.

Genarali Sigorta A.Ş., DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler,  kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.