Kampanya Bulucu

Genç Bankkart’lılara Özel Trendyol.com’da Yüzde 10 İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Genç Bankkart’lılara Özel Trendyol.com’da Yüzde 10 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Trendyol resmi internet sitesi olan Trendyol.com sitesi üzerinden Genç Bankkart ya da Genç Bakkart’ın sahip olduğu kredi kartı özelliği ile alışveriş yapan kişiler Yüzde 10 indirim fırsatından yararlanmaya hak kazanacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Genç Bankkart’lılara Özel Trendyol.com’da Yüzde 10 İndirim Fırsatı!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 30 Nisan 2017 tarihleri içinde Trendyol.com sitesi üzerinden kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Genç Bankkart’lılara Özel Trendyol.com’da Yüzde 10 İndirim Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin yapması gereken ek bir şey bulunmamaktadır. Kampanya tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirerek Trendyol resmi internet sitesi olan trendyol.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde “Ödemeler” sayfasında geldiğiniz taktirde Yüzde 10 oranındaki indirim sepetinize otomatik bir şekilde yansıyacaktır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde yapacakları alışverişlerde kazanacakları indirimlerin toplam tutarı 50 TL’yi geçemeyecektir. 50 TL sınırına ulaşan indirim tutarının ardından bu kampanya ile daha fazla indirim kazanma şansınız olmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan indirim “Ödemeler” sayfasına kart numarasının girilmesi ile birlikte otomatik bir şekilde ödemeye yansıyacaktır. Bu nedenle de ödemenin ardından herhangi bir oranda ya da tutarda indirim gerçekleşmeyecektir.

Bu kampanya ile trendyol.com sitesi içinde yer alan diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Bu kampanyadan sadece Genç Bankkart ve Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliğini kullanan kişiler yararlanabilecektir.

Ziraat Bankası ve Trendyol.com sitesi bu kampanya ile ilgili hazırlanmış olan koşulların herhangi bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı önceden haber vermeye gerek duymadan durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.