Kampanya Bulucu

Genç Bankkart’lılara Özel Altınyıldız Classics’te % 15 İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Genç Bankkart’lılara Özel Altınyıldız Classics’te % 15 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Altınyıldız Classics mağazalarından Genç Bankkart kullanarak yapacağınız ödemelere özel olarak hali hazırda Altınyıldız Classics’te var olan tüm kampanya ve indirimlere ek olarak yüzde 15 oranında indirim fırsatından yararlanma şansını elde edersiniz! Kampanyadan yararlanmak için alışverişinizi tek seferde yapmayı unutmayın! Üstelik tüm ürünlerde bu indirim fırsatından yararlanmanız mümkündür!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Genç Bankkart’lılara Özel Altınyıldız Classics’te % 15 İndirim Fırsatı!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 10 Şubat ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında bu kampanyanın koşullarını yerine getirerek Altınyıldız Classics’ten Genç Bankkart kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir. Bu tarihlerin dışında yapacağınız alışverişlerde bu kampanyadan faydalanmanız ne yazık ki mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanyaya katılmak için ekstra bir şey yapmasına gerek yoktur. Bu kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken şey Genç Bankkart ya da Genç Bankkart’ın sahip olduğu kredi kartı özelliği ile Altınyıldız Classics’ten alışveriş yapmaktır. Böylece diğer tüm indirim ve kampanyalara ek olarak yüzde 15 oranındaki indirimden faydalanabilirsiniz! Bu kampanyadan faydalanmak için alışverişlerinizi tek seferde yapmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile birlikte herhangi bir sınır belirlenmemiş durumdadır. Bu nedenle de koşullarda yer alan bir maddeden yola çıkarak Genç Bankkart ya da Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliğini kullanarak Altınyıldız Classics’ten yapacağınız her alışverişte yüzde 15 oranında indirim kazanacağınızı söyleyebiliriz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerinizi tek seferde yapmayın unutmayınız.

Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim alışveriş sırasında yapılacaktır. Bu nedenle de ödemenin ardından hesap özetine ya da kartın bağlı olduğu vadesiz bir hesaba ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.

Bu kampanya Altınyıldız Classics’te olan tüm ürünlerde geçerlidir.

Bu kampanyadan faydalanmak için kullanabileceğiniz Altınyıldız Classics mağazalarına ulaşmak için kampanya sayfasına bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Altınyıldız Classics bu kampanya kapsamında oluşturmuş oldukları koşulların istedikleri bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı önceden haber vermeksizin durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.