Kampanya Bulucu

Genç Bankkart’ı olan Gençlere Anadolu Jet’te % 30 İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Genç Bankkart’ı olan Gençlere Anadolu Jet’te % 30 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Genç Bankkart sahibi olan 18 ve 23 yaş arasındaki gençler, Anadolu Jet’ten tek yönlü ve gidiş ve dönüş şeklinde olan tüm uçak biletlerinde yüzde 30 oranında indirim kazanma fırsatını yakalıyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Genç Bankkart’ı olan Gençlere Anadolu Jet’te % 30 İndirim Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 13 Şubat ve 27 Şubat 2017 tarihleri arasında alacakları biletlerde yüzde 30 oranındaki indirimden yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle yapması gereken şey www.jetgenc.net sitesine girerek Jet Genç’e üye olmaktır. Bu işlemi gerçekleştiren kişilerin ikinci olarak yapması gereken şey ise JETG yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp T. C. kimlik numaralarını 4757 numarasına kısa mesaj olarak göndermektir. Bu yol ile birlikte promosyon kodunu elde eden müşteriler bir sonraki adım olan uçak bileti alma işlemine geçebilirler. Kısa mesaj ile promosyon kodunu elde eden kişilerin Anadolu Jet resmi internet sitesi olan www.anadolujet.com sitesi üzerinden uçak bileti alması gerekmektedir. Böylelikle bu koşulları yerine getiren Genç Bankkart sahibi gençler yüzde 30 oranındaki indirimden faydalanabilirler.

Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Promosyon kodunu kullanmak isteyen kişilerin www.anadolujet.com sitesi üzerinden bilet alımı sırasında yolcu tipini “Jet Genç” olarak seçmesi gerekmektedir. Bu işlemin ardından uçak bileti satın alma işlemlerinin sonuncusu olan “Ödeme ve Onay” bölümüne geldiğiniz sırada bu kısımda yer alan “Kampanyalar” bölümü üzerinden “Ziraat Bankası Jet Genç Kampanyası”nı seçtiğiniz taktirde promosyon kodunu bu bölüme girerek indirimden kolay bir şekilde yararlanırsınız. Promosyon kodunun girilmesinin ardından indirim otomatik bir şekilde ücrete yansıyacaktır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya 5.000 koltuk ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu nedenle de belirlenmiş olan koltuk sayısına ulaşılmasının ardından kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır. Bununla birlikte bu kampanyadan her bir müşteri sadece tek bir kez yararlanabilir. Zira T. C. Kimlik numarası ile alınabilen promosyon kodları her bir T. C. kimlik numarası için sadece tek bir kez verilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyanın sunmuş olduğu yüzde 30 oranındaki indirim Anadolu Jet tarafından belirlenmiş olan harç ve vergilerin haricinde kalan tutar üzerinden hesap edilecektir. Jet Genç’in var olan yüzde yirmi indirimi ise bunun dışında tutulur.

Bu kampanya ortak uçuşlar ve aktarmalı uçuşlar haricinde tüm Anadolu Jet uçuşlarında geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için uçak biletlerinin www.anadolujet.com sitesi üzerinden alınması zorunludur.

Bu kampanya Anadolu Jet tarafından sunulmuş olan diğer kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamayacaktır.

Anadolu Jet ve Ziraat Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili hazırlanmış olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeksizin durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.