Kampanya Bulucu

Garnier BB Krem Ürünleri

“Kendine iyi bak” sloganıyla cildini ve kendini seven bayanların daima en yakınında olan Garnier’ in ürünlerini sizler için araştırdık ve paylaşıyoruz. İlk olarak cilt bakım ürünlerinden bahsedelim biraz.

Garnier BB Krem Mucizevi Cilt Kusursuzlastiricilar, tek ürün ve 5 etki özellikleriyle aninda bebek cildi etkisi yaratir.BB Krem nedir?

BB Krem genelde fontoden ile karıştırılır. BB Krem fondoten değildir ve fondoten kadar iyi kapatıcı özelliği yoktur. Genelde kuru cilt fondoteni emmekte sıkıntı yaşar. Kuru bir cilde sahipseniz, BB kremin rahatça emilen, nemli formülü sayesinde BB Kremi  kuru cildinize kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Hassas bir cilde sahipseniz güneşten ve kötü havalardan korunmak içinde BB Krem oldukça iyi bir seçenek.

Cildinizin tamamen net, prüzsüz bir hale gelmesini istiyorsanız BB Kremin yanında mutlaka pudra kullanmalısınız. BB Kremler genelde besleyici özellik taşır ve fondoten olarak değilde cildi beslemesi ve koruması amacıyla kullanılır. Cildinizde çok fazla leke, akne yoksa BB Kremler sizin için biçilmiş kaftandırlar.

Sizler için Garnier’ in BB Kremlerini araştırdık ve paylaştık.

BB Krem Göz Roll-on Açık Ton

Tüm cilt tiplerine uygun. Koyu halkaların ve gözaltı torbaların görünümünü azaltır. Yorgunluk belirtilerini gizler. Pürüz ve çizgileri gizler. Işıltı verir. Nemlendirir.

Garnier bb krem

BB Krem Göz Roll-on Orta Ton

Tüm cilt tiplerine uygun. Koyu halkaların ve gözaltı torbaların görünümünü azaltır. Yorgunluk belirtilerini gizler. Pürüz ve çizgileri gizler. Işıltı verir . Nemlendirir.

garnier bb krem 2

BB Krem Kırışıklık Karşıtı Açık Ton

Tüm cilt tiplerine uygun. Kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildi sıkılaştırır. Cilt rengini eşitler ve ışıltı verir. Gün boyu nemlendirir. GKF ile UV ışınlarından korur.

garnier bb krem 3

BB Krem Normal Ciltler Orta Ton
Normal ciltler için. Cilt rengini eşitler. Pürüz ve çizgileri gizler.  Sağlıklı bir ışıltı verir. 24 saat nemlendirir.  UV ışınlarından korur.

garnier bb krem 4

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.