Kampanya Bulucu

Garenta’da Maximum Kart’ınıza %20 İndirim Fırsatı!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Garenta’da Maximum Kart’ınıza %20 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Garenta Day ofislerine giderek, 444 5 478 numaralı Garenta Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Garenta resmi internet sitesine giriş yaparak yapılacak olan araç kiralama işlemlerinde %20 indirim fırsatı sunulmaktadır! Üstelik bununla birlikte kampanya sona erene dek dizel manuel Kia Rio araçlarını günde yalnızca 89 TL gibi oldukça özel bir fiyata kiralamanız da mümkün hale gelecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Nisan ve 15 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yine aynı şekilde Kia Rio araçları günde yalnızca 89 TL’ye 15 Haziran’a dek geçerliliğini koruyacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Maximum kredi kartını kullanarak 15 Haziran’a dek Garenta resmi internet sitesi üzerinden, 444 5 478 Müşteri Hizmetleri numarasını kullanarak ya da Garenta ofislerine giderek günlük araç kiralama işlemlerini başlatması ve %20 oranında indirimden yararlanması gerekmektedir. Ayrıca yine bu tarihe dek günlük yalnızca 89 TL’ye suunlan Kia Rio araçlarını da kiralayabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yalnızca Maximum kart sahipleri yararlanabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya Garenta filo imkanları ve stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kia Rio araçlar için sunulmakta olan günlük 89 TL tutarında özel fiyat ile %20 indirim fırsatı birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamında Maximum kredi kartı ile Garenta ofislerine, 444 5 478 numaralı Garenta Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Garenta resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız günlük araç kiralama işlemlerinde %20 indirim fırsatından yararlanmanız mümkün hale gelecektir!

Kredi kartı araç kiralama işlemini yapan kişiye ait olmalıdır.

Araç kira ücreti haricinde ilgili araç grubuna ait olan teminat tutarları araç kiralama işlemlerinin en başında aracı kiralayan kişinin şahsi kredi kartı üzerinden tahsil edilmektedir.

Bahsi geçen araç modeli; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmektedir. Kiralama sırasında ilgili araç grubundan bir başka araç ile hizmet verilmesi ve araçların donanımları arasında çeşitli farklılıklar yer alması mümkündür.

Fiyatlara zorunlu trafik sigortası, kask, hırsızlık güvencesi, ikame araç hizmeti, periyodik bakımlar ve 7/24 yol yardım hizmeti dahil edilmiştir.

Kampanya diğer indirim, promosyon, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Kampanyaya Maxi Puan kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Şirket kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart, Vadematik ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Türkiye İş Bankası ve Garenta önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı iptal etme ya da kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.