Kampanya Bulucu

Garanti’den Turkcell Müşterilerine 1 GB İnternet Hediye

Bankalar, internet şubelerini yaygınlaştırarak hem kendi maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor, hem de müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Bunun için de bir takım kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.  Şimdi Garanti kampanyaları ile Turkcell hatta sahip müşteriler 1 hafta boyunca geçerli 1 GB hediye internet kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Garanti Bankası internet şubesini kullanan müşteriler 1 GB veya daha üzeri internet paketleri yüklemiş olduğu zaman 1 GB da Garanti’den hediye edilecek. Üstelik bu kampanyadan 2 ayda 2 kere yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Garnati Bankası kampanyalarından Garanti müşterisi olan ve internet şubesini kullanan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Tabi kampanyadan yararlanabilmek için aynı zamanda Turkcell abonesi de olmak gerekir. Bu koşulları sağlayan herkes bu kampanyadan faydalanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Garanti Bankası’nın internet şubesine giriş yaptıktan sonra Ödemeler menüsünden GSM Yükleme, daha sonra Yükleme ve Cepten İnternet adımlarını izleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Kampanyadan süresiz olarak faydalanabilirsiniz. Fakat bu kampanya sadece ilk 50.000 kişi için geçerli olacaktır. Bu kişi sayısı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır. Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı bitirebilir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanyadan 2 ay içerisinde en fazla 2 defa yararlanabilirsiniz. Ve 1 hafta içerisinde sadece 1 defa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hediyeyi yüklenmiş olduğunda Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.