Garanti'den KOBİ'lere 30 Adet HP Çok Amaçlı Yazıcı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti’den KOBİ’lere 30 Adet HP Çok Amaçlı Yazıcı

Garanti bankası üyesi bir KOBİ iseniz yararlanabileceğiniz oldukça avantajlı bir çekiliş kampanyası var. Şimdi Garanti kampanyaları ile kurumsal internet şubesine giriş yaptığınızda ya da kurumsal cep şubesine giriş yapmış olduğunuzda bir adet çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Daha sonra yapılacak olan çekiliş ile de 30 adet HP OfficeJet Pro 8620 AIO çok amaçlı yazıcıdan birini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu HP kampanyalarından sadece Garanti Bankası müşterileri olan KOBİ’ler yararlanabilecek. Yani küçük ya da orta ölçekli bütçeye sahip olan işletme sahipleri yararlanabilecek. Kampanya için internet sitesi üzerinde internet şubeye, ya da Android ya da iOs işletim sistemli cep telefonlarında ki Kurumsal Cep Şubesi programından giriş yaparak otomatik olarak bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bende Böyle Bir Program Yok, Nasıl İndirebilirim?

Eğer telefonunuzda böyle bir program yok ise, cep telefonunuzun mesaj bölüme Cepsubesi yazıp, 3342’ye gönderebilirsiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra otomatik bir cevap olarak programı indirebileceğiniz bir link gelecek. Bu liinkin üzerine tıklayıp, adımları takip ederek programı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

4 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında sadece giriş yapmak kampanyaya katılmanız açısından yeterli olacaktır. Çekiliş noter huzurunda ve tüm halkın katılımına açık olarak 8 Haziran tarihinde İstanbul’da yapılacak.

Kampanyanın Sonuçlarını Nereden Öğrenebilirim?

Çekiliş yapıldıktan sonra hem asıl, hem de yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bilgi gönderilecektir. Ayrıca çekilişin sonuçları 12 Haziran 2015 tarihinde posta gazetesinde de tüm halka duyurulacaktır. Asıl talihlilerin 26 Haziran 2015 tarihine kadar, yedek talihlilerin de 12 Temmuz 2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.