Garanti'den Güvencesi ve Hediyesi Büyük Kasko Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti’den Güvencesi ve Hediyesi Büyük Kasko Kampanyası

Araç sahipleri, güvencesi en yüksek olan Kasko’yu kendi çıkarı için yaptırmak durumundadır. Garanti kampanyaları da bu durumda hem güvencenizi sağlayacak, hem de hediye kazanma şansı verecek bir çekiliş kampanyası başlattı. Bu kampanya ile çekiliş hakkı kazanıp hediyeler kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Apple kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında garanti bankası internet şubesinden arabam Garantide kaskosu yaptıran müşteriler bir adet çekiliş hakkı veriliyor. Bu çekiliş hakkı ile katılacağınız çekilişte 10 Apple Watch ve 10 iPad Mini 4 hediyelerinden birini kazanabilirsiniz. Üstelik kasko tutarının %10’u kadar da Bonus kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kasko kampanyasından tüm garanti bankası müşterileri yararlanabilir. Kampanya sadece www.garanti.com.tr adresinden alınacak kaskolar için geçerlidir. Diğer kanallarla yapılacak olan kaskolarda bu kampanya geçerli olmayacaktır. 18 yaşın üstünde olan herkes kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMs göndermenize gerek yoktur. Garanti Bankası İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız Kasko alımlarında otomatik olarak bu kampanyaya katılır ve 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Bu kampanyadan her kişi sadece en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Arabam Garantide kaskosunu satın almalıdır. Bu tarihler dışında yapılan kasko alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Bu kampanyanın çekilişi 9 Aralık 2015 tarihinde saat 11:00’de halkın katılımına açık olarak, noter huzurunda İstanbul’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri tarafından yapılacaktır. Çekilişin sonuçları 15 Aralık 2015 tarihli posta gazetesinden yayımlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.