Kampanya Bulucu

Garanti’den Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Kampanyası

Yapılan kredi kartı ve banka kampanyaları genellikle çok hayati olmayan ödemeler için yapılır. Ödemesi çok önemli olan harcamalarda kredi kartı kampanyası bulmak oldukça zordur. İşte bu Garanti kampanyaları bunlardan bir tanesi. Şimdi Garanti Bonus kampanyaları ile doğalgaz faturalarınızı taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İGDAŞ kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında İGDAŞ’a bağlı veznelerden veya internet sitesinden yapacağınız doğalgaz fatura ödemelerine 3 taksit yapılacaktır. Üstelik bu taksit kampanyası için herhangi bir vade farkı ya da başka bir ek ücret alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları v bu kartların Business olanları için geçerli olacaktır. Bunların dışında kalan hiçbir kartta kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece www.igdas.com.tr ve İGDAŞ yetkili veznelerde geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ödemeyi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra herhangi bir tutar fark etmeden İGDAŞ veznelerinden ya da resmi sitesinden ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GAZ yazıp, 3340a göndermeniz durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Onay mesajı geldikten sonra yapacağınız ödemeler otomatik olarak taksitlendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanyaya kayıt olduktan sonra bu tarihler arasında yapacağı tüm İGDAŞ ödemeleri otomatik olarak taksitlendirilecektir. Kampanya tarihi dışında yapılan ödemelere taksit uygulanamaz.

Daha Sonra ki Ödemelerimin Taksitlendirilmesini İstemiyorum.

Kampanya katıldıktan sonra ki yapacağınız ödemeler otomatik taksitlendirilecektir. Eğer bunu istemiyorsanız kampanyayı o tarihten sonrası için iptal edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj bölümüne İPTAL GAZ yazıp, bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini ekleyip 3340’a göndermektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.