Kampanya Bulucu

Garanti Ticari Kartlara Artı 3 Taksit Fırsatı

Kredi kartları ile ilgili yapılan alışveriş kampanyaları sürekli tüketicilere yönelik yapılır. Garanti bankası, bu defa bir farklılık yaparak toptan marketlerden alışveriş yapacak olan ticari kartlar için bir kampanya başlattı. Şimdi Garanti kampanyaları ile toptan alışverişleriniz için +3 taksit kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Garanti Ticari kartlarınız ile toptan satış yapan marketlerden alışveriş yapıp tek çekim olarak ödediğinizde +3 taksit eklenecektir ve bu şekilde borçlarınızı toplamda 4 taksit ile ödeyen-bilme şansını elde edersiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya sadece Garanti Bankası’na ait ticari kredi kartlar için geçerlidir. Bireysel kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca diğer bankalara ait ticari kredi kartları da bu kampanyadan faydalanamaz. Bunların dışında ki tüm alışverişler kampanya kapsamına alınır. Bonus Business, American Express Business ve Miles&Smiles Business kredi kartları kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında Garanti Ticari kredi kartınız kullanarak belirlenen toptan satış marketlerinden Garanti Pos aracılığı ile tek çekim ödeme yaptığınızda +3 taksitten yararlanmak için hak kazanmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapacağınız alışverişlerde kampanya geçerli olamayacaktır. Yapılan taksitleri ekstrenizde de görüntüleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Bizim Toptan Mağazaları, MEY, Ülker Eksper ve Distribütör marketlerinden yapacağınız alışverişler kampanya kapsamındadır. Bu marketlerden yapacağınız tüm ürün ve kategoriler kampanya kapsamına dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.