Kampanya Bulucu

Garanti Pay’le İlk 200 TL ve Üzeri Alışverişinize 500 Mil!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Garanti Pay’le İlk 200 TL ve Üzeri Alışverişinize 500 Mil!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilen kartlardan birini kullanarak Garanti Pay’in geçerli olduğu mobil alışveriş uygulamaları ya da internet sitelerinden yapılacak olan 200 TL ve üzeri ilk alışveriş ödemenizi Garanti Pay’i seçerek yapmanız halinde ekstra 500 mil kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 24 nisan ve 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Garanti Pay’in geçerli olduğu mobil alışveriş uygulamaları ve internet sitelerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mobil alışveriş uygulaması ya da internet sitesi üzerinden alışveriş sepetini doldurmasının ardından ödeme aşamasına gelmesi halinde ödeme seçenekleri arasından Garanti Pay’i seçmesi ve işlemi Bonus Flaş uygulamasında kullanılan Garanti dijital parolasını girmesi gerekmektedir. Böylece işleminiz birkaç saniye içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya yalnızca Miles & Smiles kredi kartları ve şahıs şirketine sahip olan müşterilerin Miles & smiles Business kartları ve sanal kart ya da ek kartlar ile yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yansıtılır?

Kazanmış olduğunuz ekstra Miller kartınız 16 Mayıs 2015 tarihinde yansıtılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında iki farklı sınır bulunmaktadır. Bunlardan ilki kampanyanın kart bazında değil müşteri bazında yapılıyor olmasından gelmektedir. Bu nedenle de kampanyaya her bir müşteri yalnızca bir kere katılabilecek ve her bir müşteri en fazla ekstra 500 mil kazanabilecektir. Bir diğer sınır ise kampanya genelinde kazanılacak olan ekstra Mil tutarının toplamda en fazla 5.000.000 ile sınırlanmış olmasından gelmektedir. Belirlenmiş olan toplam mil tutarına ulaşılması halinde kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Garanti Pay Bonus Flaş kullanıcıları internet üzerinden yapacakları alışverişlerde kart bilgisi kullanmaya ve paylaşmaya gerek duymadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilir.

Garanti Pay kullanılabilecek olan internet siteleri ve mobil alışveriş uygulamalarına Miles & Smiles resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Garanti Pay kullanılmadan yapılacak olan alışverişler ve Gelir İdaresi başkanlığı sitesi üzerinden Garanti Pay kullanılarak yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Mil kazanımı gerçekleşmeyecektir.

Yalnızca mobil alışveriş uygulamaları ve internet sitesi üzerinden yapılacak olan taksitli ve peşin işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Garanti Bankası önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.