Kampanya Bulucu

Garanti Pay ile www.e-bebek.com’da 50 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Garanti Pay ile www.e-bebek.com’da 50 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak E – Bebek resmi internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizi Garanti Pay yolunu kullanarak yapmanız halinde toplamda 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 21 Temmuz ve 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ek olarak yapılması gereken herhangi bir işlem bulunmamak ile birlikte tek yapılması gereken şey E – Bebek resmi internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapmak olacaktır. Bunun için her iki yöntemden birini kullanarak alışveriş sepetini oluşturmanız ve ardından ödeme sayfasına geçiş yaparak ödeme seçenekleri arasından Garanti Pay’i seçmelisiniz. Açılacak olan ekranda Garanti bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası ya da T. C. kimlik numarasının girilmesi gerekir. Bu işlemin ardından ise telefonunuzda yer alan Bonus Flaş mobil uygulamasına bildirim gönderilir. Bu uygulamaya sahip olmayan kişilerin akıllı marketlerde yer alan uygulama marketleri üzerinden bu uygulamayı indirmesi gerekir. Daha sonra bildirimlerin açılması ya da doğrudan Bonus Flaş Ödemeler bölümüne geçiş yapılarak işlemin görüntülenmesi gerekir. Dilediğiniz takdirde üst bölümden ödeme yapılacak olan kartı değiştirmeniz de mümkün olur. İşlemin onaylanmasının ardından Bonus Flaş mobil uygulaması şifresini girmenizin ardından işlemleriniz oldukça kısa bir süre içinde kart bilgilerinizi girmeye gerek duymadan güvenli bir şekilde hallolur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yalnızca Garanti Bonus kredi kartları, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, Money Bonus, Paracard ve sanal kartlar ile ek kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler ile yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek yapacağınız alışverişlerden kazanılacak olan Bonus’lar 10 Ağustos 2017 tarihinde alışveriş yapmış olduğunuz karta yansır.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Bonusların 10 Ağustos ve 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus iş yerlerine gidilerek harcanılması gerekir. Bu tarihler arasında harcanılmamış olan Bonuslar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 21 Ağustos 2017 tarihinde tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya E – Bebek mağazalarından yapılacak olan alışverişler dahil değildir.

Garanti Pay; Bonus Flaş mobil uygulaması kullanıcıları tarafından internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kart bilgisine gerek duyulmadan güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlar.

Kart sahiplerinin kampanyaya dahil olabilmeleri için Bonus Flaş mobil uygulamasının akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketi üzerinden cep telefonlarına indirilmiş olması ve daha sonra uygulama içerisinde yer alan Garanti Pay üzerinden alışverişlerini ödemesi gerekir.

Garanti Pay kullanılmadan yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında geçmişe yönelik bir şekilde faydalanma söz konusu olamaz.

Garanti Bankası ve E – Bebek önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.