Kampanya Bulucu

Garanti Pay ile www.atasunoptik.com.tr’de 50TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Garanti Pay ile www.atasunoptik.com.tr’de 50TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya koşullarında belirtilmiş olan Atasun Optik resmi internet sitesi olan www.atasunoptik.com.tr sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemeli alışverişinizi Garanti Pay kullanarak yapmanız halinde 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 3 Temmuz ve 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Atasun Optik resmi internet sitesi olan www.atasunoptik.com.tr sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için ilave olarak herhangi bir işlem yapılması gerek olmayıp Atasun Optik resmi internet sitesi olan www.atasunoptik.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişin ardından ödeme sayfasına gelmeniz halinde Garanti Pay seçeneğini tercih etmeniz gerekir. Karşınıza gelecek olan ekranda Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasını ya da T. C. kimlik numarasını girmeniz gerekir. Bu işlemin ardından telefonunuz Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden bilgi geleceği için akıllı cep telefonlarınıza cihazlarınızda yer alan uygulama marketleri üzerinden bu uygulamayı indirmeniz gerekir. Bununla birlikte Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden gelen bildirimleri açmalı ya da doğrudan Bonus Flaş Ödemeler bölümüne giriş yaparak işlemi görüntülemelisiniz. Dilediğiniz takdirde üst bölümden ödeme yapılacak olan kartı değiştirmeniz mümkündür. İşlemin onaylanmasının ardından Bonus Flaş mobil uygulamasına şifrenizi girmeniz gerekiyor. Böylelikle işlemleriniz birkaç saniye içinde tamamlanacak ve kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadığı için işleminiz güvenli bir şekilde sona erecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Genç, Flexi, Bonus Flexi, Money Bonus, Paracard, ek kartlar ya da sanal kartlardan birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Bonusları 26 Temmuz ve 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus iş yerlerine giderek kullanmanız gerekir. Bu tarihler arasında kullanılmamış olan Bonuslar 6 Ağustos 2017 23:59 saatinden itibaren kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz karttan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı cep telefonlarına indirmiş olması ve uygulama içerisinde yer alan Garanti Pay ile ödeme yapması gerekir.

Garanti Pay, Bonus Flaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacak oldukları alışverişleri kart bilgisi paylaşmaya gerek kalmadan güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlamalarını sağlar.

Garanti Pay kullanılmadan yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilemeyecek olup, kampanya kapsamında geriye dönük bir şekilde faydalanma gerçekleşmesi mümkün değildir.

Garanti Bankası ve Atasun Optik önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.