Kampanya Bulucu

Garanti Paracard’tan 50 TL Ramazan Bonusu

Ramazan ayına özel başlayan bir kampanya ile harcadıkça kazanabilirsiniz. Üstelik bu sadece bir kredi kartı kampanyası değil, Garanti Paracard ile yapılan alışverişler de bu kampanyaya dahil olacak. Bu kampanya ile her 100 TL’ye 10 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus üyesi iş yerlerinde ve belirlenen sektörlerde yapılan her 100 TL harcamaya 10 TL Bonus olmak üzere kampanya boyunca toplamda 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden sadece biri kampanya kapsamına alınacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Paracard kampanyalarından hem Garanti Bankasına ait Paracard, hemde Bonus, Money, Flexi, Easy ve Bonus Business kredi kartları yararlanabilir. Kampanya tarihleri arasında kampanyaya kayıt yapıp, harcama yapmaya başladığınızda Bonus kazanmaya da başlayacaksınız.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyaya kayıt yaptırmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonlarınızın mesaj bölümüne KAZAN yazarak 3340’a göndermek gerekiyor. Size gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajından önce yapılan alışverişlerin hiç biri kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus üyesi iş yerlerinden en az 100 TL’lik alışveriş yaptığınızda 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Aynı gün, aynı iş yerinden 1 defadan daha fazla100 TL ya da üzerinde bir alışveriş yaparsanız, bunlardan sadece ilki kampanya kapsamına alınır. Kampanya sadece Market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde geçerlidir. Bu sektörler dışında yapılan alışverişler de geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

12 Haziran’da başlayan Ramazan kampanyaları 19 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında kazanılan Bonusların 22 ile 29 Temmuz 2015 tarihleri arasında mutlaka kullanılması gerekiyor. Kullanılmayan Bonuslar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.