Kampanya Bulucu

Garanti Paracard’a Özel Opet’te 25 TL Bonus

Genellikle kredi kartı için yapılan akaryakıt kampanyası bu defa Garanti Paracard için yapıldı. Şimdi Paracard kampanyaları ile Opet ya da Sunpet istasyonlarında yapmış olduğunuz harcamalarla 25 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Opet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 4 defa tek seferde ve farklı günlerde 75 TL’lik akaryakıt ya da otogaz alışverişinde 25 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Üstelik kampanya için herhangi bir işlem yapmanıza da gerek bulunmuyor.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Garanti kampanyalarından hem tüm Garanti Paracard kullanıcıları hem de tüm Bonus ailesi kredi kartı türleri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sistemine kayıtlı cep telefonunda kayıt mesajı göndermek gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne OPET yazıp 3340’a göndermeniz kayıt için yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 4 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 75 TL’lik harcama yapmalıdır.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar 10 Eylül 2015 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Bonuslar 20 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar otomatik olarak silinecektir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarında yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Garanti Bonus özelikli POS cihazları ile ödeme yapılması gerekmektedir. Aynı gün yapılan 75 TL ve üzeri birkaç harcamanın sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.