Garanti Paracard ile Renklizebra.com Yüzde 20 İndirimli | Kampanya Bulucu

Garanti Paracard ile Renklizebra.com Yüzde 20 İndirimli

Garanti Paracard ile Renklizebra.com Yüzde 20 İndirimli

Garanti bankasında hesabı bulunan müşterilerin kullanmış olduğu hesap kartı olan Garanti Paracard, aynı isim ile şimdi kredi kartı olarak da kullanılabiliyor. Bonus ailesinin bir üyesi olan bu kart ile kredi kartının avantajlarını ve kampanyalarını da yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nedir?


Şimdi Paracard kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.renklizebra.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Üstelik yeni sezon ürünlerinin tamamı bu kampanya kapsamında alınabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Garanti kampanyalarından Garanti Bankasına ait olan herhangi bir kredi kartına sahip herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya g-hem bireysel, hem de business kredi kartlarının tamamında geçerlidir. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar bu kampanyadan yararlanabilir. Sadece Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım herhangi bir kayıt işlemi ile ya da SMS gönderimi ile olmayacaktır. Sadece kampanya kodu kullanarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yani kampanya tarihleri arasında www.renklizebra.com internet sitesine girmiş olup, alışveriş yaptığınızda, ödeme adımında “İndirim Kodu” kısmına GARANTİ20 yazmanız ve ödemeyi kampanya kapsamında ki bir kredi katı ile yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Ekim tarihinde başlayan bu Renkli Zebra kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında alışverişi yapıp indirim kodunu kullanarak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihi dışında ki alışverişlerde indirim söz konusu olmayacaktır.

Flexi Kartlar da Kampanyadan Yararlanabilir Mi?

Flexi kredi kartı sahipleri bu kampanyadan ücretli olarak yararlanabiliyor. Bu nedenle kampanyaya kayıt yapma zorunluluğu bulunuyor. Kampanyadan yararlanmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Mesaj bölümüne EVET RENKLİZEBRA yazıp, boşluk bırakıp, harcama yapılacak kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a gönderilmelidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ