Kampanya Bulucu

Garanti Link’ten Turkcell’de Yüzde 25 Bonus Kampanyası

Bankacılığın en kolay türlerinden biri olan Garanti Link, şimdi oldukça avantajlı kampanyalar sunuyor. Bu Garanti kampanyaları ile şimdi Turkcell’in internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde yüzde 25 Bonus kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Turkcell kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Garanti Link arcılığı ile www.turkcell.com.tr adresinden alacağınız cihaz ve aksesuarları tek çekim ve nakit olarak almış olduğunuzda harcamanızın %25’i kadar Bonus kazanıyorsunuz. Bu kampanya ile 125 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Garanti Link kullanıcılarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için aynı zamanda Turkcell abonesi de olmanız gerekmektedir. Çünkü Turkcell aboneleri dışında hiç kimse www.turkcell.com.tr adresinden alışveriş yapamaz.

Garanti Link’e Nasıl Kayıt Olabilirim?

Garanti Link’e üye olmak oldukça kolay. İsterseniz sosyal medya hesaplarınızdan hesabınızı eşleştirerek oldukça hızlı şekilde Garanti Link’e üye olabilirsiniz. Hem Facebook, hem de Twitter hesabınız bunun için yeterlidir. İsterseniz www.garanti.com.tr adresinden sadece cep telefonunuzu girerek ve telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

18 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 14 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Garanti Link aracılığı ile www.turkcell.com.tr adresinden alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya sadece 20.000 TL Bonus ile sınırlı tutulacaktır. Bu tutar dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu Bonus kampanyalarından Garanti Bonus, Money Visa ve Ticari kredi kartları yararlanabilir. Diğer bankalara ait Bonus kartlar, ek kartlar, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles, American Express, Shop&Miles, Paracard ve sanal kartlar bu kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.