Garanti Link'ten MNG Kargo'ya Özel Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti Link’ten MNG Kargo’ya Özel Yüzde 20 İndirim

Garanti bankası, yaygınlaşan sosyal medya kanallarını kullanarak müşterilerine bir takım avantajlar sunacağı Garanti Link uygulamasını başlattı. Bu Garanti kampanyaları ile şimdi linkleri sosyal medya hesabında paylaşan müşteriler birçok kampanya ve avantajdan yararlanabiliyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti Bankası kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında sosyal medya hesaplarını Link’leyen müşteriler MNG Kargo’da %20 oranında bir indirim kazanıyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak olan bu indirimden sadece bir defa yararlanabilme şansınız bulunacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen tüm Garanti Bankası müşterileri yararlanabilir. Kampanya tüm müşterilerin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz koşullarından bir tanesi de bir sosyal medya hesabınızın olmasıdır. Kampanya bu sosyal medya ile bağlantılı olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için apps.facebook.com/garantilink adresine girerek, garanti link uygulamasını indirerek ya da Garanti Link uygulamasını www.garanti.com.tr adresinden indirebilirsiniz. Bu uygulamaları kullanarak kampanyalardan yararlanabilir ve yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 1 ile 29 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında cep telefonunuza gelen kampanya kodlarını kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya kodlarını 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan kampanya kodları bu tarihten sonra geçersiz olacaktır.

Kampanyadan Hangi Şartlarda Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında işlem yapmanız gerekir. Ayrıca kampanya kodlarının cep telefonunuza gelebilmesi için banka sistemine kayıtlı telefon numarasının güncel olması gerekmektedir. Eğer güncel değilse şubelerden ya da Paramatiklerde bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya hesap bazında değil müşteri bazındadır. Bu nedenle tüm müşteriler bu kampanyadan aynı şartlarda yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.